Conrad Maldives Rangali Island

Conrad Maldives je špičkový rezort ovenčený mnohými prestížnymi oceneniami a je považovaný za jedno z najluxusnejších turistických útočísk na svete. Komplex sa rozprestiera na dvoch ostrovoch, ktoré sú prepojené mostom, pričom niektoré vily sa nachádzajú priamo na vode v prekrásnej lagúne. Hostia majú okrem toho k dispozícii aj nové exotické vily na pláži alebo nové Spa vily s oddelenou izbou pre kúpeľné procedúry.

 

Milovníkov potápania a šnorchlovania čakajú pláže s bielym pieskom, ktoré vedú ku kryštáľovo čistým vodám s nepoškvrnenými koralovými útesmi a tropickými rybami. Priaznivci aktívneho oddychu si určite prídu na svoje na hodinách fitnesu a jogy. Navštívte jedno z dvoch spa, kde na vás čakajú holistické terapie, zdravé jedlá a rôzne meditačné aktivity. Kúpele ponúkajú terapie v 21 vilách priamo nad vodou. Pasívne relaxovať môžete na The Quiet Beach, kúsku pláže, kam majú prístup len dospelí.

 

V tomto kúsku raja na Zemi otvárajú aj jeden unikát: The Muraka. Je to dvojpodlažný apartmán, ktorého spodné podlažie sa nachádza pod hladinou oceánu. Stretáva sa tu unikátny design a najmodernejšia technológia, vďaka ktorej tu môžete zažiť niečo naozaj jedinečné. Pred očami sa Vám rozprestrie jedinečný výhľad na podmorský život, ktorý sa Vám nenaskytne ani počas potápania, nakoľko morské živočíchy okolo Vás nie sú ničím rušené.

 

Ďalšou zaujímavosťou je, že v Sunset Water Villas sú guľaté, otočné postele, aby ste si mohli aj z pohodlia postele užiť unikátny, 360˚ výhľad.

 

V najvyšších kategóriách víl máte k dispozícii 24 hodín denne vlastného butlera. O najmenších sa špičkovo postarajú v Majaa Kids´ Club.

 

Lokalita: ostrov Rangali a priľahlý ostrov Rangalifinolhu, South Ari atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minút jazdy hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Spolu tu nájdete 12 reštaurácií a barov, lebo rezort Conrad Maldives je gastronomický raj. Pochutnáte si na pokrmoch medzinárodnej kuchyne, miestnych, grilovaných aj morských špecialitách, ale nájdete tu aj také „chuťovky“, ako napr. podzemná vínna pivnica The Wine Cellar, kde si môžete vybrať z vyše 1400 značiek vína, reštauráciu Quiet Zone, ktorá je určená výhradne pre dospelých hostí, syrový bar The Cheese and  Wine Bar, čínsku reštauráciu Ufaa so svetoznámym šéfkuchárom Jeremem Leungom, a unikátnu reštauráciu Ithaa, ktorá sa nachádza pod hladinou oceánu, a ponúka tak nielen gurmánsky, ale aj vizuálny zážitok najvyššej úrovne.

 

35x Beach Villa

150 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

42x Deluxe Beach Villa

300 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Junior Beach Suite

368 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Beach Suite

668 m²

6 hostí

30x Water Villa

86 m²

2 dospelí

12x Superior Water Villa

76 m²

3 dospelí

6x Deluxe Water Villa

115 m²

3 dospelí

14x Retreat Water Villa

150 m²

3 dospelí

7x Family Water Villa

150 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Premier Water Villa

152 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

1x Premier Water Suite

304 m²

6 hostí

2x Sunset Water Villa

452 m²

6 hostí

 

Cena na 1 osobu od 1990

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
polpenziu
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


You don't have permission to register