Ozen Reserve Bolifushi

Špičkový rezort sršiaci romantikou, prívetivou atmosférou a zábavou pre deti aj dospelých. V roku 2018 získal ocenenie Najromantickejšieho rezortu v Južnej Ázii, jeho reštaurácia Samsara bola vyhlásená za najlepšiu reštauráciu, a jeho wellness centrum Talise Spa získalo 1.miesto v prestížnom rebríčku najlepších spa v regióne. Okrem kvalitných služieb si hotel obľúbite aj vďaka skvelej architektúre a inovatívnemu charakteru.

 

Ponúka 90 víl, čím sa radí medzi menšie rezorty. Môžete si vybrať spomedzi plážových aj vodných, od jednej až po 5 spální, určite budete spokojní. Interiér víl sa nesie v znamení západu slnka nad tyrkysovou lagúnou. S touto nádhernou panorámou korešpondujú farby aj atmosféra, ktorá je teplá, tropická a vibrujúca. Vodné vily si tu určite obľúbite: väčšina z nich má veľké priehľadné panely v podlahe na sledovanie podmorského života, siete nad vodou pre skákanie a relax, šmýkalky z poschodia do kryštálovej vody, vlastnú vinotéku a vlastný bar. Vo vilách nájdete aj sofistikovanú techniku, vstavané ovládacie panely a svetlo ovládané Vašim pohybom.

 

Jednou z najzaumívejších inovácií hotela je klzisko Ice Ice Maybe, na ktorom sa môžete korčulovať 365 dní v roku. Postavila ho firma, ktorá vyvinula technológiu Glice®. Vďaka nej postavili toto klzisko veľkosti 87 m² bez vody, a jeho udržiavanie si nevyžaduje žiadne zdroje energie.

Pri slávnostnom otvorení fascinoval hostí svojou show olympijský víťaz v krasokorčuľovaní Evgeni Plushenko a jeho syn Aleksandr.

 

Rezort je veľmi uvedomelý, čo sa týka ochrany životného prostredia aj úžasného koralového útesu, ktorý obklopuje ostrov, na ktorom sa nachádza. Má vlastný prístroj na plnenie vody, čo znamená, že nedováža vodu vo fľašiach, čím ušetrí ročne 70.000 plastových fliaš. Recykluje napríklad prebytočnú tepelnú energiu, nakupuje podľa možnosti od lokálnych dodávateľov a dbá o dodržiavanie kvót rybárčenia.

 

Vrámci ochrany koralového útesu organizuje tu pôsobiaca morská biologička programy pre deti, v rámci ktorých si môžu zasadiť vlastný koral a vzdelávať sa na túto tému, alebo zber morských hviezdic, ktoré v prípade premnoženia ničia koraly. Tieto aktivity spolu s rybolovom pri západe slnka, plavbou za delfínmi, bicyklovaním krížom-krážom ostrovom prispejú k tomu, aby bola dovolenka pre celú rodinu akčná a plná zážitkov.

Tí, ktorí sem zavítajú bez detí, si môžu vychutnať večer v bare, kde DJ udáva rytmus, vychutnať si večeru na pláži so svojím partnerom, namiešať si vlastný coctail v pavilóne na streche svojej vily, alebo si užívať slnko pri bazéne, ku ktorému majú vstup povolený len dospelí. Nájdu tu aj elengantné reštaurácie bez vstupu pre deti, kde si môžu vychutnať skutočne romantické chvíle.

 

Lokalita: South Malé Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 20 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Samsara – reštarurácia v znamení ležérnej elegancie podávajúce ľahké pokrmy súčasnej kuchyne

Swarna – indická kuchyňa

Cuvee – vinotéka

Cyan – reštaurácia nad vodou, so separovanými teraskami pre romantickú večeru, ľahké popoludňajšie snacky, coctaily a šampanské

B4R – hlavný bar v štýle retro chic, podávajúci exotické coctaily a značková alkohol

Fenesse – francúzska reštaurácia nad vodou

MU Beach Bar & Grill – pohodová reštarurácia, kde si s nohami v piesku pod hviezdami vychutnáte grilované špeciality šéfkuchára

 

36x Beach Villa with Pool Sunrise/ Sunset

184 m²

2 dospelí + 2 deti

Two- bedroom Beach Villa with Pool Sunrise

230 m²

2 dospelí + 2 deti

Two- bedroom Beach Suite with Pool

302 m²

6 osôb

Infinity Pool Ocean Villa

250 m²

2 dospelí + 2 deti

Infinity Pool Ocean Villa with slide

277 m²

2 dospelí + 2 deti

Private Ocean Retreat with slide

400 m²

5 dospelých

2 dospelí + 3 deti

 

Three- bedroom Royal Residence with Pool

3.000 m²

9 dospelých

6 dospelých + 3 deti

Five- bedroom Royal Residence with Pool

3.500 m²

12 dospelých

10 dospelých + 4 deti

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


You don't have permission to register