Kandima Maldives

Kandima je „kool“ lifestyle rezort s netradičným a živým designom, kde nuda nemá šancu a zážitok z dovolenky na Maldivách upgraduje o level vyššie! Je to rezort plný zábavy, usmievavých ľudí, hudby a umenia.

Tento žáner je tu povýšený na životný štýl, priestorý sú vzdušné a chic, farby vibrujú, DJ hrá, a Vaše chuťové poháriky tancujú tiež do ritmu. Funguje tu foto štúdio, škola varenia, centrum morskej biológie a umelecké štúdio, ktoré podporuje mladých lokálnych umelcov.

 

esKape Spa je wellness centrum ovenčené niekoľkými prestížnymi oceneniami. Fitness centrum BURN vibruje energiou a ponúka hodiny antigravity yogy, aqua-bike a POUND® fitness. Môžete si prenajať bycikle, zabaviť sa v najväčšom plážovom klube Aquaholics na Maldivách, alebo si zaplávať v jednom z najdlhších sladkovodných bazénov Breeze Pool v tejto destinácii. V ňom sa pravidelne robia bazénové party a každú sobotu hrá DJ v latino rytmoch na latino party. Vynikajúce coctaily si môžete užiť denne v rámci Happy Hour, a Vaše ratolesti si zatiaľ užijú kopec srandy v Kandiland – vynikajúcom detskom klube. V Sports Arena si môžete zahrať futbal, plážový volejbal, tenis či badminton.

 

Rezort ponúka 266 štúdií a víl, ktoré sú sofistikované a moderné, ale hlavne štýlové! Svojím špičkovým vybavením prispievajé k Vášmu maximálnemu komfortu a designom evokujú tropickú atmosféru ostrova.

 

Lokalita: atol Dhaalu

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 40 minút hydroplánom alebo 30 minút jazdy domácim letom a následne 15 minút jazdy motorovým člnom

 

GASTRONÓMIA:

 

Rezort ponúka 10 reštaurácií a barov, takže je skutočným gastronomickým rajom. Ochutnať môžete takmer všetky druhy kuchyne, ktoré Vám prídu na rozum, či už túžite po niečom exotickom alebo napríklad voňavom koláčiku na raňajky.

Sea Dragon & Forbidden Bar je štýlovým a extravagantným miestom ázijských špecialít. Smoked je ležérna a romantická reštaurácia podávajúca grilované špeciality priamo na pláži, kde pod nohami Vás šteklí biely piesok a nad Vami sú len hviezdy. Vašim kulinárskym želaniam sa tu medze nekladú!

 

132x Beach & Sky Studio

55 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

6x Family Sky Studio

80 m²

4 dospelí + 4 deti

8 dospelých

30x Beach Villa with Jacuzzi

55 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

20x Beach Pool Villa with Jacuzzi

55 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

30x Aqua Villa

48 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

28x Aqua Villa Jacuzzi

48 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

 

20x Ocean Pool Villa

60 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

 

 

 

 

 

Cena na 1 osobu od 990

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
raňajky
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


You don't have permission to register