LUX* North Malé Atoll

Úplne nový, moderný, a netradičný hotel, druhý v poradí značky LUX* Resorts & Hotels na Maldivách. Za jeho moderným zovňajškom stojí singapúrsky Miaja Design House. Tradičné vilky a bungalovy tu nahradili ultra chic penthousy, ktoré sú pastvou pre oči- impozantným stretnutím minimalistických čŕt a stýlu South Beach. Jeden z penthousov má aj vlastné kotvisko pre yachtu.

Penthousy sú dvojpodlažné a majú vlastný bazén, ako aj Sky Lounge na streche, ktorý poskytuje fascinujúci 360˚ výhľad na ostrov a Indický oceán. Vďaka výhľadu, vôni morského vánku, západu slnka a dobrej hudby v kombinácii s gurmánskou večerou tu budete chcieť stráviť každý večer dovolenky.

Na ostrove nájdete viacero gastronomických pôžitkov. Reštaurácia Glow je domovom kreatívnej medzinárodnej kuchyne, INTI podáva špeciality peruviánskej a japonskej kuchyne. V ICI si môžete vybrať z nekonečného radu príchutí domácej zmrzliny a sledovať, ako sa Vám kornútok pečie pred očami. Hotel má vlastnú pražiareň kávy – vďaka Café Lux* dostanete v každej šálke to najlepšie z udržateľných plantáží sveta.

Hotel ponúka stravovací plán Exclusive All Inclusive, vďaka ktorému nemáte žiadne limity, v každej reštaurácii si môžete vyberať z menu podľa svojej chuti. Súčasťou balíka je vyše 80 druhov vína z celého sveta, 40 druhov exotických coctailov, neobmedzená konzumácia nealko nápojov, kávové špeciality, minibar, značkový alkohol, ba dokonca aj konzumácia v Sky Lounge.

Potápaniu a šnorchlovaniu sa tu môžete venovať na najvyššej úrovni. Ostrov obklopuje krásny útes, a okrem neho tu nájdete aj niekoľko jaskýň vhodných na potápanie.

Prekrásne presklené pavilóny Lux* Me Spa sú postavené priamo nad pokojnou vodou lagúny a poskytujú perfektný výhľad na ňu. Takisto, ako architektúra, aj procedúry sú v úzkej spojitosti s prírodou. Spa koncept vypracovala svetoznáma wellness guru Shirley Page.

Značka LUX* je známa tým, že vo svojich hoteloch dotiahne aj najmenšie detaily do dokonalosti.

Kedykoľvek môžete pred svojím penthousom objaviť v piesku správu vo fľaši, ktorá skrýva prekvapenie v podobe masáže grátis alebo fľaše sektu. V srdci rezortu nájdete Strom želaní. Ak naň uviažete svoje prianie, nie len že tým podporíte blízky detský domov, ale máte aj možnosť vyhrať v žrebovaní hodnotné ceny.

Chýba Vám niekto z domu? Zavolajte mu zdarma z telefónnej búdky, ktorú tu nájdete. Tu je možné všetko 🙂

 

 

Lokalita: ostrov Olhalali, North Malé Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 15 minútový let hydroplánom, alebo 45 minút jazdy rýchloloďou

 

 

 

15x Beach Villa

(s 1 spálňou)

351 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

37x Water Villa

(s 1 spálňou)

351 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

5x Prestige Water Villa

(s 1 spálňou)

369 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

4x Beach Residence

(s 2 spálňami)

680 m²

4 dospelí

2 dospelí + 3 deti

4x Over-Water Residence

(s 2 spálňami)

680 m²

4 dospelí

2 dospelí + 3 deti

1x Lux* Beach Retreat

(s 3 spálňami)

970 m²

6 dospelých

2 dospelí + 4 deti

4 dospelí + 2 deti

1x Lux* Over-Water Retreat

(s 3 spálňami)

997 m²

6 dospelých

2 dospelí + 4 deti

4 dospelí + 2 deti

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


You don't have permission to register