Baa Atoll Summer Festival 2019

Atol Baa je súčasťou chránenej prírodnej oblasti UNESCO, ale to nie je jediný dôvod, prečo by ho mal navštíviť každý dovolenkár, ktorý príde na Maldivy. Druhým dôvodom je fantastická gastronómia -aspoň tak si to myslí 12 tunajších rezortov, ktoré sa zapojili do druhého ročníka Baa Atoll Summer Festival.

Cieľom je previesť hostí cestou fantastických kulinárskych zážitkov. Každý z rezortov predvedie to najlepšie spod rúk svojho šéfkuchára. Festival trvá od 8. do 21.júla. Každý rezort má svoj vyhradedný večer, kedy podá 3 chodové menu, a drobné pochutiny hosťom, ktorí sa počas festivalu presúvajú medzi ostrovmi, a majú tak nie len gastronomický, ale aj vizuálny zážitok. Súčasťou festivalu sú aj programy, ako napríklad volejbalový turnaj, katamaránová regata, tanečné show na pláži, a iné.

„Generálkou“ festivalu bol piknik na bielom piesočnatom ostrove, ktorý sa konal 9.mája za prítomnosti všetkých participujúcich rezortov: Amilla Fushi, Anantara Kihavah, Coco Palm Dhuni Kolhu, Dreamland, Dusit Thani, Finolhu, Fours Seasons Landaa, Reethi Beach, Royal Island, Soneva Fushi, The Westin Maldives a Vakkaru Maldives.

Krátke video o zahájení festivalu si môžete pozrieť tu.

 

You don't have permission to register