Cocoon Collection otvára na Maldivách nový hotel

 

Na Maldivách rastú nové hotely ako sa hovorí „ako huby po daždi“. Niet sa čomu čudovať, hovoríme o najžiadanejšej destinácii sveta, ktorá už nieľkoko rokov po sebe láme rekordy v počte príchodu turistov.

Otvoriť hotel v tomto kúsku raja na Zemi už nie je pre hotelové siete iba otázkou prestíže, ale je z hľadiska obchodnej stratégie takmer nutnosťou.

 

Cocoon Collection prevádzkuje hotely na Maldivách a Zanzibare.

Pred niekoľkými rokmi otvorili rezort You & Me Maldives, adults only hotel s romantickými vilkami postavenými na koloch nad kryštálovou vodou lagúny.

 

Tentokrát sa fanúšikovia Maldív môžu tešiť na nový prírastok v podobe rodinného rezortu s názvom Joy Island. Názov vystihuje koncept rezortu, jedná sa totiž o rodinný hotel plný atrakcií pre deti aj dospelých, ktoré vyčaria radosť, zábavu a úsmev na perách malých aj veľkých.

 

Joy Island sa nachádza na North Malé atoll, 40 minút jazdy rýchloloďou od medzinárodného letiska Velana. Ostrov má 9 hektárov a koralový útes pozdĺž jednej strany. Ponúka 150 viliek v rôznych kategóriách na pláži aj na vode, 4 reštaurácie a bary, Dream Spa, tenisové kurty, moderné fitness centrum, Kids club a samozrejme vodné športy a potápačské centrum.

 

All Inclusive rezort Joy Island otvára 1.septembra 2023!

 

 

You don't have permission to register