Curio Collection by Hilton debutuje na Maldivách

SAii Lagoon Maldives bude prvým hotelom značky Curio Collection by Hilton, ktorý sa bude podľa plánov otvárať v auguste 2019 v lagúne Emboodhoo, 15 minút jazdy rýchloloďou od hlavného letiska v Malé.

Rezort bude spravovať spoločnosť S Hotels & Resorts, pod frančízou hotelového magnáta Hilton a spoločnosti Singha Estate Public Company Limited. Celkovo plánuje Hilton pod touto značkou otvoriť 60 hotelov po celom svete.

SAii Lagoon Maldives sa bude pýšíť 198 izbami, medzi ktorými budú deluxe izby v tropickom štýle, priestranné plážové vilky, ako aj populárne vodné vily. Všetky budú zariedené nábytkom na mieru, budú mať terasu s posedením a krásnym výhľadom, ale aj netradičné a hravé detaily, ako napríklad „ručne vyrábané puzzle“ a „creature comfort“ vankúše.

Široká škála reštaurácií sľubuje gastronomický zážitok na najvyššej úrovni, či už ide o taliansku, thaiskú alebo medzinárodnú kuchyňu, plody mora, kávové špeciality, atď.

Hostia sa môžu tešit na plážový klub Café del Mar a na spoločenský klub The Hub. V The Aroma Lab si môžu vyrobiť vlastnú kozmetiku, alebo sa pešo prejsť do The Marina @ Crossroads Maldives, nákupno-gastronomicko-zábavného centra, prvého svojho druhu na Maldivách. Okrem obchodov a reštaurácií tu nájdete prístav, Centrum objavov, Centrum ochrany podmorského života na Maldivách, eventovú halu a junior beach club.

 

 

 

You don't have permission to register