Exclusive Islanders at Kihaa Maldives!

 

Kihaa Maldives je mimoriadne inovatívny hotel, ktorý sa neustále snaží oživiť a spestriť svoju ponuku, služby a atrakcie pre hostí. Dôvodom je, že je to mimoriadne obľúbený ostrov s obrovským množstvom vracajúcich sa hostí, ktorí tu týmto spôsobom stále nájdu niečo nové. Iba pred mesiacom sme písali o aktualitách z Kihaa, a už zas sú to novinky!

Od augusta je hosťom k dispozícii ich osobný tzv. hostiteľ, čiže obdoba butlera, nazývaný Exclusive Islander. Hostiteľ je k dispozícii 24 hodín iba pre Vás a zariadi všetky Vaše požiadavky, napr, rezerváciu v spa, výlet za potápaním s mantami a žralokmi veľrybými, súkromnú večeru na „opustenom“ ostrove… jednoducho každé Vaše želanie.

Exclusive Islanders prešli intenzívnym tréningom. Každý z nich má menovku s ikonkou jeho špecializácie, takže sa smelo môžete pustiť do rozhovoru a objaviť možno aj také možnosti ostrova, o ktorých ste ani nevedeli. Úroveň služieb v tomto hoteli sa týmto opäť posunula o úroveň vyššie.

Ak máte chuť vyskúšať ho, urobte tak na Vianoce a na Silvestra, máte totiž možnosť vyhrať v sviatočnom žrebovaní ďalší týždenný pobyt v tomto kúsku raji na Zemi.

 

You don't have permission to register