Adaaran Prestige Vadoo

Adaraan Prestige Vadoo je luxusný rezort s niekoľkými prestížnymi oceneniami na svojom konte. Medzi inými bol ocenený ako popredný svetový rezort s vodnými vilami prostredníctvom World Travel Awards. Má len 50 víl a je útulným a romantickým útočiskom pre páry.

 

Ponúka služby na top úrovni, vynikajúci a usmievavý personál, ktorý Vám vždy vyjde v ústrety a sofistikované prostredie. Jeho veľkou výhodou je, že je veľmi blízko k medzinárodnému letisku v Malé. Ostrov ponúka skutočný tropický raj- biele pieskové pláže a tyrkysové lagúny. Do kryštálovej vody môžete skočiť priamo z terasy Vašej vodnej vily, všetkých 50 víl sa totiž nachádza priamo nad vodou a sú zaradené do kategórií podľa toho, či majú výhľad z terasy na východ alebo západ slnka. Okrem Sunrise a Sunset Villas tu nájdete aj Honeymoon Villas, ktoré už svojím designom ponúkajú mladým párom nezabudnuteľný zážitok.

 

Ak túžite po pasívnom odpočinku, môžete popíjať coctail priamo v bazéne, dať si romantickú večeru so svojou polovičkou priamo na pláži pod hviezdami, alebo si užiť relaxačnú, skrášľujúcu či omladzujúcu procedúru vo fantastickom Chavana Spa. Večer sa o Vašu zábavu postará napríklad balinézsky tanečný večer, DJ, alebo živá hudba. Ak máte radšej aktívny oddych, môžete sa potápať, šnorchlovať, zacvičiť si v špičkovom fitness centre alebo si zahrať plážový volejbal.

 

Lokalita: atol South Malé

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 15 minút jazdy rýchloloďou

GASTRONÓMIA:

V rezorte sú 2 reštaurácie – Farivalhu a Kithajima – a 2 bary. Nájdete tu ozajstné gastronomické vyžitie od medzinárodnej kuchyne až po pokrmy z japonskej gastronómie. V rámci programu All Inclusive Gold Plan si môžete užiť nie len perfektný stravovací plán, ale aj grátis minibar, výlety a programy a rôzne amenity a snacky.

Cena na 1 osobu od 1630

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
raňajky
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register