Cheval Blanc Randheli

Rezort, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších cestovateľov, ktorí obľubujú opulentné zariadenia, sofistikované služby, a potrpia si na špičkový personál. Elegantný, a zároveň moderný rezort, kde neexistujú hranice Vašim prianiam.

 

Je členom portfólia prestížnej skupiny LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton SE so sídlom v Paríži, čo je zárukou špičkovej kvality a najvyššieho štandardu v celosvetovom formáte.

 

Ponúka len 46 víl, takže je skutočným útočiskom pre páry aj rodiny, ktoré túžia po ničím nerušenom oddychu. Vily sú postavené na pláži alebo na vode, a nájdete tu aj kombináciu týchto dvoch typov, keď vila stojí na pokojných vodách lagúny, ale má výhľad a súkromnú terasu smerom do bujarej tropickej záhrady ostrova. Design sa nesie v znamení ultra chic loft style. Vily pripomínajú architektúru katedrál, nakoľko majú vnútornú výšku okolo 7 metrov. Každá vila má separé šatník pre neho aj pre ňu, opulentné kúpeľne s obrovskými vaňami a záhradnými sprchami, vlastné, 12.5 metrov dlhé bazény, súkromnú terasu, pláž aj jedálenskú pergolu.

 

Na ostrove nájdete špičkové potápačské centrum PADI, centrum vodných športov pre vodné lyžovanie, windsurfing, paddle board, seabob a jetski. V prístave si môžete vybrať tradičnú maldívsku loďku dhoni a ísť s ňou na súkromný výlet. Okrem 2 tenisových kurtov môžete využiť hodiny yogy a pilates, navštíviť spa s rutuálmi Guerlain, vlasové spa, beauty salón, barber shop, tradičný hammam, Orchideé Villa pre romantickú párovú masáž, alebo kempovať na susednom ostrove Maakurandhoo.

 

K dispozícii je detský klub Le Carrousel s usmievavým multilinguálnym personálom, Le Paddock teenagerský klub, The Concept Store a La Petite Boutique s najnovšimi trendmi v plážovej móde.

 

Súčasťou rezortu je aj Cheval Blanc Randheli Private Island – ultra luxusná vila so 4 spálňami s neuveriteľnou rozlohou 2.200 m² na samostatnom, súkromnom ostrove.

 

Lokalita: ostrov Randheli, Noonu atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 40 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

Le 1947 – francúzska fine dining reštaurácia

La Table de Partage – súkromný pavilón na večere

White- hlavná reštaurácia

Diptyque– japonská kuchyňa a chute východnej Ázie

Deelani – talianska a stredomorská kuchyňa

4 bary, vináreň a cigar lounge so širokým výberom cigár

 

15x Island Villas

(s 1 alebo 2 spálňami)

240 – 300 m²

4x Water Villa

(s 1 spálňou)

240 m²

11x Lagoon Villa

(s 1 spálňou, na vode, s výhľadom na lagúnu)

240 m²

11x Garden Water Villa

(s 1 alebo 2 spálňami, na vode, s výhľadom do záhrady ostrova)

240 – 350 m²

4x Lagoon Garden Villa

(s 2 spálňami)

350 m²

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register