Conrad Maldives Rangali

Conrad Maldives je špičkový rezort patriaci do rodiny Conrad značky Hilton.

 

Heslom tejto kolekcie hotelov je „Never just stay. Stay inspired.“ Vynikajúco vystihuje aj tento jedinečný rezort rozprestierajúci sa na dvoch ostrovoch v pokojných vodách atolu South Ari. Ostrov Rangali je určený skôr dospelým hosťom. Tu sa nachádza Quiet Beach a infinity bazén Quiet Pool so skvelým barom. Na rodinnom ostrove Rangalifinolhu sa nachádza 430 metrový hlavný bazén, ktorého súčasťou je aj detský bazén a detský klub Majaa Kids Club.

 

Oba ostrovy sú bohato posiate kokosovými palmami a bujnou zeleňou, obklopuje ich kryštálová lagúna s bohatým podmorským životom a lemujú ich pláže – ako inak- s jemným bielym pieskom.

 

Čaká tu na Vás aktívny oddych v podobe množstva vodných športov, fitnesu či jogy, potápania aj šnorchlovania.

 

Regenerácia tela aj duše, ako aj množstvo skášľujúcich procedúr na Vás čaká v dvoch rozsiahlych spa, ktoré získali nejedno prestížne ocenenie. Hostia túžiaci po dokonalom relaxe tu nájdu všetko: masáže, vírivky, sauny, špeciálne procedúry, omladzujúce aj beauty ošetrenia. K dispozícii je 21 pavilónov, a z niektorých môžete sledovať pestrofarebné rybky priamo počas masáže cez sklenenú podlahu nad lagúnou.

 

V tomto kúsku raja na Zemi nájdete aj jeden unikát: The Muraka. Je to dvojpodlažný apartmán, ktorého spodné podlažie sa nachádza pod hladinou oceánu. Stretáva sa tu unikátny design a najmodernejšia technológia, vďaka ktorej môžete zažiť niečo neopakovateľné. Pred očami sa Vám rozprestrie jedinečný výhľad na podmorský život, ktorý sa Vám nenaskytne ani počas potápania, nakoľko morské živočíchy okolo Vás nie sú ničím rušené.

 

Ďalšou zaujímavosťou je, že v Sunset Water Villas sú guľaté, otočné postele, aby ste si mohli aj z pohodlia postele užiť unikátny, 360˚ výhľad.

 

Lokalita: ostrov Rangali a priľahlý ostrov Rangalifinolhu, South Ari atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minút jazdy hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Spolu tu nájdete 12 reštaurácií a barov. Pochutnáte si na pokrmoch medzinárodnej kuchyne, miestnych, grilovaných aj morských špecialitách, ale nájdete tu aj také „chuťovky“, ako napr. podzemná vínna pivnica The Wine Cellar, kde si môžete vybrať z vyše 1400 značiek vína, reštauráciu Quiet Zone, ktorá je určená výhradne pre dospelých hostí, syrový bar a vináreň The Cheese and  Wine Bar, čínsku reštauráciu Ufaa so svetoznámym šéfkuchárom, a unikátnu reštauráciu Ithaa, ktorá sa nachádza pod hladinou oceánu, a ponúka tak nielen gurmánsky, ale aj vizuálny zážitok najvyššej úrovne.

 

35x Beach Villa

150 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

42x Deluxe Beach Villa

300 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Junior Beach Suite

368 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Beach Suite

668 m²

6 hostí

30x Water Villa

86 m²

2 dospelí

12x Superior Water Villa

76 m²

3 dospelí

6x Deluxe Water Villa

115 m²

3 dospelí

14x Retreat Water Villa

150 m²

3 dospelí

7x Family Water Villa

150 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

2x Premier Water Villa

152 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

1x Premier Water Suite

304 m²

6 hostí

2x Sunset Water Villa

452 m²

6 hostí

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register