Constance Halaveli

Tento päťhviezdičkový rezort v tvare maldivského člna „dhoni” sa nachádza na západ od Malé v severnej časti atola Ari. Je to miesto, kde sa zastavil čas a kde voda, piesok a bujná príroda tvoria dokonalé miesto pre ničím nerušený oddych. Nájdete tu 86 víl postavených priamo nad vodou v tyrkysovej lagúne, pričom všetky majú vlastný bazén s priamym výhľadom na priezračné more. Hotel je hrdým členom The Leading Hotels of the World.

 

Tri reštaurácie a Spa sú zárukou toho, že tu bude o vás dobre postarané. Hotel ponúka široký výber exkluzívneho ubytovania, barov, reštaurácií a kúpeľov Le SPA de Constance, kde si môžete vyskúšať tradičné ayurvedické ošetrenia.  Milovníci vodných športov si určite prídu na svoje, pretože priezračná lagúna ponúka ideálne miesto na potápanie. Ak ste začiatočník, máte možnosť využiť služby potápačskej školy PADI. Okrem toho si tu môžete vyskúšať šnorchlovanie, nemotorizované vodné športy a rybolov.

 

Kým vy si budete užívať dokonalú dovolenku, o vaše deti vo veku od 4 do 12 rokov bude dobre postarané v detskom klube. Constance Halaveli Resort je miesto, kde si môžete dokonale oddýchnuť a obnoviť svoju stratenú rovnováhu tela i duše.

 

Lokalita: atol Ari

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 20 minút jazdy hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Navštívte jednu z troch reštaurácií a ochutnajte tie najlepšie jedlá európskej a ázijskej kuchyne. Grill bar na pláži zas ponúka tie najlepšie morské špeciality. V hlavnej reštaurácii sa môžete tešiť na tematické večery a bohaté bufety.

Široký výber nealko nápojov, značkového alkoholu, vín a pív, ako aj tropická coctaily si môžete vychutnať v jednom z barov.

 

57x Water Villa

100 m²

2 dospelí + 1 dieťa

11x Family Beach Villa

350 m²

2 dospelí + 2 deti

9x Beach Villa

350 m²

2 dospelí

8x Double Storey Beach Villa

410 m²

2 dospelí + 3 deti

3 dospelí + 1 dieťa

1x Presidential Beach Villa

700 m²

6 dospelých + 3 deti

 

 

Cena na 1 osobu od 2490

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
raňajky
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register