Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi

Luxusný a štýlový rezort vyhovujúci aj tým najvyšším nárokom. Nachádza sa na prekrásnom ostrove Sirru Fen Fushi, ktorého názov znamená v lokálnom jazyku divehi „ostrov v tajomných vodách“. Obklopuje ho 600 hektárová lagúna, ktorá je domovom prekrásneho podmorského sveta.

 

V rezorte si zakladajú na miestnych hodnotách a rešpekte voči prírode. Vytvorili nový koralový útes a majú záchranný program korytnačiek. Oboch aktivít sa môžete zúčastniť, a získať tým zážitok nie len pre seba, ale aj pre deti. Na ostrove okrem toho môžete zasadiť aj strom, alebo navštíviť unikátne podvodné múzeum Coralarium.

 

Spravte si výlet na neďaleký obývaný ostrov za spoznávaním kultúrneho dedičstva maldívčanov, nakŕmte delfíny, objednajte si nočnú plavbu yachtou pod hviezdami, objednajte si piknik na piesočnom ostrove, kde budete len sami so svojím partnerom, zatancujte si večer v bare pri západe slnka, zašportujte si, zaplávajte si v 200 m dlhom sladkovodnom bazéne, zúčastnite sa kurzov varenia alebo navštívte umelecké štúdio, či objednajte si romantickú masáž vo Willow Stream Spa, ktoré má rozlohu vyše 2.000 m², Vašej fantázii sa tu medze nekladú.

 

Rezort ponúka 120 sofistikovaných víl s eklektickým šarmom. V každej z nich nájdete okrem pohodlných a vzdušných priestorov aj Nespresso kávovar, vinotéku, Bose alebo Bang  & Olufsen sound system, vlastný bazén a osobného komorníka, ktorý sa 24 hodín denne bude starať o Vaše pohodlie. Vašim deťom sa budú venovať v Kid´s Clube alebo Teen Towne. Pre rodiny a skupiny sú k dispozícii vily každej kategórie s dvomi, tromi, piatimi, ba dokonca siedmimi spálňami.

 

Lokalita: ostrov Sirru Fen Fushi, Shaviyani Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 55 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Raha Market – hlavná reštaurácia s bohatými bufetmi, kde sa snúbia vône a chute miestnej kuchyne, ázijskej kuchyne a zdravých špecialít

Azure – romantická reštaurácia s majestátnym výhľadom na Indický oceán a pokrmami z mosrkých plodov

Kata – japonská reštaurácia a bar podávajúca tapas v japonskom štýle, Robatayaki gril a miestne špeciality. V sky bare na streche nájdete širokú škálu trendy coctailov, rad vzácnych druhov whisky a výber saké.

Onu Onu -ikonický bambusový bar pri bazéne je srdcom rezortu, kde si môžete vyberať z legendárnych coctailov Fairmontu, značkového alkoholu, vín a pív z celého sveta.

 

Beach Villa

(1 spálňa, orientácia na výber: Sunrise alebo Sunset)

357 m²

 

Deluxe Beach Villa

(s 1 spálňou, orientácia na výber: Sunrise alebo Sunset)

520 m²

Water Sunrise Villa

(s 1 spálňou)

185 m²

Grand Water Sunset Villa

(s 1 spálňou)

255 m²

Tented Jungle Villa

(s 1 spálňou)

620 m²

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register