Gili Lankanfushi Maldives

Dovolenkový zážitok začína momentom, keď po pristátí opustíte letiskovú halu a v tom momente zacítite voňavý, dobre známy, teplý morský vzduch. V tej chvíli sa začína vytrácať únava z cestovania, opúšťajú Vás myšlienky každodenného života, ktoré nahradí príjemné očakávanie a opantá Vás spontánna radosť z toho, kde ste.

 

V tej chvíli Vás privíta zástupca luxusného rezortu Gili Lankanfushi a zavedie Vás k rýchlolodi. Po nástupe sa môžete vyzuť, topánky zabaliť do vrecúška a na celú dobu dovolenky úplne zabudnúť na akúkoľvek obuv, vrátane tej plážovej. Cesta rýchloloďou trvá približne 20 minút. Na ostrove Vás vítajú príjemné rytmy Bodu Beru, usmievavý personál a Váš osobný asistent voľného času Mr. Friday. Keď vkročíte na jemnučký biely piesok v tieni kokosových paliem, zaleje Vás príjemný bezstarostný pocit, že nasledujúce dni nemusíte vôbec nič… teda okrem relaxu, trávenia príjemných chvíľ s najbližšími, možno šnochlovania a potápania, gastronomických zážitkov…

 

Vaša Gili story práve začína… Gili Lankanfushi je totiž ostrov, kam prichádzate ako hosť, odchádzate ako priateľ a vraciate sa ako rodina.

 

Nájdete tu iba 45 víl, ktoré sú však rozdelené do 11 kategórií, aby tak vyhoveli aj najnáročnješím kritériám. Všetky sú postavené priamo nad kryštálovými vodami lagúny. K svojej vile sa dostanete po móle alebo člnom a prvé čo si všimnete, je štedrý priestor v interiéri a medzi vilami. Okrem súkromia, ktoré poskytujú, Vás očarí aj ich rustikálny šarm a’la Robinson Crusoe. Ponorte sa do života stroskotanca na exotickom ostrove a vychutnajte si ležérnu atmosféru a nevtieravý luxus spočívajúci v bezchybnom servise a špičkovej gastronómii.

 

V Gili Lankanfushi nájdete Meera Spa s holistickými procedúrami, môžete sa ponoriť do yogy a meditácie, šnorchlovať a potápať sa, venovať sa vodným športom, surfovať, vydať sa na plavbu za delfínmy počas západu slnka, spoznávať koraly a podmorský život s rezidentným morským biológom, zahrať si tenis, namiešať si vlastný coctail alebo šalát z jedlých kvetov natrhaných čerstvo v záhradke pod vedením šéfkuchára.

 

Čerešničkou na torte bude noc strávená priamo pod hviezdami. Mr. Friday Vám ochotne ustelie na streche Vašej vily a pripraví to najromantickejšie zákulisie, aby ste zaspali so šumom oceánu v ušiach a s pocitom, že na túto dovolenku nikdy nezabudnete.

 

 

Lokalita: ostrov Lankanfushi, North Malé atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 20 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

Kashiveli – reštaurácia na pláži na raňajky a večere s bohatými bufetmi, medzinárodnou kuchyňou a tematickými večermi

By the Sea – japonská fine-dining reštaurácia

Overwater  Bar – značkový alkohol, široký výber kvalitných pív a vín a ľahké stredomorské jedlá na obed

Fini Foni – „Ľadový bar“ so zmrzlinou, smoothie a všetkým studeným, na čo si Vaše chuťové poháriky zmyslia

Wine Cellar – vináreň s vyše 500 druhmi vína

 

24x Villa Suite

210 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

 

 

 

5x Gili Lagoon Villa

210 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

6x Residence

250 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

7x Crusoe Residence

250 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

1x Gili Lagoon Residence

250 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

1x Family Villa

350 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register