Hard Rock Hotel Maldives

Zo spojenia jednej z naj trendy destinácií na svete a ikonickej hotelovej siete môže vzniknúť jedine niečo výnimočné. Presne taký je Hard Rock Hotel Maldives – moderný, trendy, a vibrujúci životom. Zažite Maldivy trochu inak… ako roková hviezda!

 

Hotel otvorí brány svojim hosťom 1.júna 2019 ako súčasť prvej integrovanej nákupno-zábavnej zóny na Maldivách Crossroads Maldives. Nachádza sa len 15 minút jazdy rýchloloďou od letiska v hlavnom meste Malé.

 

Kto už zažil atmosféru Hard Rock, presne vie, čo od nej môže očakávať: slobodu, zábavu a nespútanosť. V tomto duchu sa nesie aj tento hotel.

Ponúka 178 izieb a víl – plážových aj vodných – v 8 kategóriách. Či už cestujete s rodinou, partnerom, alebo priateľmi, určite si tu nájdete ubytovanie, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším nárokom moderného cestovateľa. Izby sú vzdušné a priestranné, zariadené v typickom rockovom štýle tejto siete. V každej z nich je sofistikovaný sound system, aby ste si na izbe mohli zahrať svoj súkromný koncert. V rámci programu The Sound of Stay si pri príchode môžete zdarma vypožičať gitaru Fender a nahrávacie zariadenie Crosley.

Čaká na Vás Rock Spa, kým najmenších Vám postráži vysoko kvalifikovaný, multilinguálny personál v Roxity Kids´ Club, ktorý ponúka zábavu a programi detičkám na ploche vyše 1.200 m². Teenageri sa môžu zabaviť v Teen Spirit Clube, alebo sa vybrať do Crossroads  a objavovať tam obchody, reštaurácie, kino, alebo Maldives Discovery Centre, ktoré funguje ako moderné múzeum histórie, kultúrneho dedičstva a prírodných krás tejto unikátnej destinácie.

Samozrejmosťou je, že aj v tomto hoteli sa život točí okolo vody. Okrem potápania tu môžete holdovať množstvu vodných športov, ako napríklad kite surfing, windsurfing, paddle board, kajak, katamarán, a mnoho ďalších. Ak túžite po netradičnej jóge, vyskušajte Rock Om, kombináciu jogy a hudobných rytmov.

 

Rezervovať si môžete polpenziu alebo plnú penziu, kde máte zahrnuté nie len reštaurácie v hoteli, ale aj vybrané podniky v The Marina @ Crossroads.

 

 

Lokalita: Crossroads Maldives

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 15 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Sessions -hlavná reštaurácia otvorená na raňajky, obedy a večere s medzinárodnou kuchyňou

The Elephant and The Butterfly – obedy a večere, panlatinská kuchyňa

Pool Bar – medzinárodné snacky a ľahké jedlá

Hard Rock Café – obedy a večere – ikonické americké špeciality

 

32x Silver Sky Studio

46 m²

32x Silver Beach Studio

46 m²

16x Silver Family Suite (s 2 spálňami)

107 m²

20x Gold Beach Villa

62 m²

37x Platinum Overwater Villa

75 m²

37x Platinum Overwater Pool Villa

76 m²

3x Rock Royalty Overwater Pool Villa (s 2 spálňami)

144 m²

1x Rock Star Villa

445 m²

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register