Ozen Reserve Bolifushi

Špičkový rezort sršiaci romantikou, prívetivou atmosférou a zábavou pre deti aj dospelých. Na konte má niekoľko prestížnych ocenení. Okrem kvalitných služieb si hotel obľúbite aj vďaka jeho architektúre a inovatívnemu charakteru.

 

Ozen Reserve Bolifushi je druhým prírastom kolekcie The Ozen Collection hotelovej rodiny Atmosphere Hotels & Resorts, lokálnej značky, ktorá vďaka svojej popularite neustále expanduje a prevádzkuje na Maldivách už 8 rezortov. The Ozen Collection patrí medzi najžiadanejšie v destinácii vďaka svojim službám, ale predovšetkým vďaka unikátnemu a luxusnému Dine Around All Inclusive konceptu s názvom The Reserve Plan.

 

Ozen Reserve Bolifushi ponúka 90 víl. Môžete si vybrať spomedzi plážových aj vodných, od jednej až po 5 spální, určite budete spokojní. Interiér víl sa nesie v znamení západu slnka nad tyrkysovou lagúnou. S touto nádhernou panorámou korešpondujú farby aj atmosféra, ktorá je teplá, tropická a vibrujúca. Vodné vily si tu určite obľúbite: väčšina z nich má veľké priehľadné panely v podlahe na sledovanie podmorského života, siete nad vodou pre skákanie a relax, šmýkalky z poschodia do kryštálovej vody, vlastnú vinotéku a vlastný bar. Vo vilách nájdete aj sofistikovanú techniku, vstavané ovládacie panely a svetlo ovládané Vašim pohybom.

 

Jednou z najzaumívejších atrakcií hotela je klzisko Ice Ice Maybe, na ktorom sa môžete korčulovať 365 dní v roku. Pri slávnostnom otvorení fascinoval hostí svojou show olympijský víťaz v krasokorčuľovaní Evgeni Plushenko a jeho syn Aleksandr.

 

Rezort je veľmi uvedomelý, čo sa týka ochrany životného prostredia aj úžasného koralového útesu, ktorý obklopuje ostrov, na ktorom sa nachádza. Má vlastný prístroj na plnenie vody, čo znamená, že nedováža vodu vo fľašiach, čím ušetrí ročne asi 70.000 plastových fliaš. Recykluje napríklad prebytočnú tepelnú energiu, nakupuje podľa možnosti od lokálnych dodávateľov a dbá o dodržiavanie kvót rybárčenia.

 

Vrámci ochrany koralového útesu organizuje tu pôsobiaca morská biologička programy pre deti, v rámci ktorých si môžu zasadiť vlastný koral a vzdelávať sa na túto tému, alebo zber morských hviezdíc, ktoré v prípade premnoženia ničia koraly. Tieto aktivity spolu s rybolovom pri západe slnka, plavbou za delfínmi, bicyklovaním krížom-krážom ostrovom prispejú k tomu, aby bola dovolenka pre celú rodinu akčná a plná zážitkov.

Tí, ktorí sem zavítajú bez detí, si môžu vychutnať večer v bare, kde DJ udáva rytmus, vychutnať si večeru na pláži so svojím partnerom, namiešať si vlastný coctail v pavilóne na streche svojej vily, alebo si užívať slnko pri bazéne, ku ktorému majú vstup povolený len dospelí. Nájdu tu aj elengantné reštaurácie bez vstupu pre deti, kde si môžu vychutnať skutočne romantické chvíle.

 

Lokalita: South Malé Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 20 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Origine – moderný gastronomický zážitok pre všetky zmysly

Sangu Beach & Bar – marocká kuchyňa

Tradition Saffron – indická kuchyňa

Vista del Mar – medzinárodná kuchyňa

 

 

 

Cena na 1 osobu od 7.586€

Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
All Inclusive stravovací plán
transfer z letiska do hotela a späť
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register