Ozen Life Maadhoo

Ozen Life Maadhoo je jeden z najžiadanejších rezortov na Maldivách. Je mimoriadne obľúbený vďaka luxusnému all inclusive programu s názvom The Indulgence Plan. V ňom nájdete široký výber medzinárodných značiek alkoholu, exotických coctailov, gastronomických zážitkov a ďalšich benefitov, vďaka ktorým si môžete užívať tento kúsok raja na Zemi plnými dúškami. Raňajky so šampanským plávajúce priamo na vode vo vašom súkromnom bazéne, romantická večera v reštaurácii pod hladinou oceánu, či grilovaný homár pripravený šéfkuchárom len pre Vás a servírovaný priamo na pláži pod hviezdami… dovolenkovým želaniam sa tu medze nekladú…

 

Rezort Ozen Life Maadho je vlajkovou loďou značky Atmosphere Hotels & Resorts, ktorá prevádzkuje na Maldivách 8 rezortov. The Ozen Collection predstavuje jej luxusnú kolekciu, do ktorej patria zatiaľ dva hotely, Ozen Life Maadhoo a Ozen Reserve Bolifushi. Filozofia The Ozen Collection spočíva v 4 základných pilieroch, na ktorých si mimoriadne dajú záležať: kultúra, gastronómia, rodina a ochrana životného prostredia.

 

Tento rezort ležiaci na južnom atole Malé sa nachádza približne na 35 minút jazdy rýchloloďou od hlavného mesta. Ponúka 95 víl so sviežim tropickým designom v rôznych kategóriách. Pool villas majú súkromné bazény s dĺžkou až 8 m. Vily obklopuje zeleň poskytujúca príjemné súkromie. Samozrejmosťou je potápačské centrum, vyžitie v podobe vodných aj pozemných športov, fitness centrum, špičkové spa ELENA, Kids club a iné.

 

Indulgence Plan je výnimočný all inclusive stravovací plán. Vrámci neho máte k dispozícii 7 reštaurácií a barov. Jedenkrát počas pobytu ste srdečne vítaní užiť si svoju večeru v podmorskej reštaurácii M6m. V cene sú zahrnuté aj nemotorizované vodné športy a výlety, ako napr. rybačka pri západe slnka. Okrem toho máte grátis aj minibar dopĺňaný dvakrát denne, vstup do fitness centra, detského klubu a na večerné programy. Podľa dĺžky pobytu máte zahrnuté aj wellness procedúry.

 

Bohaté bufety a tematické večeri v hlavnej reštaurácii The Palms sú kombinované su skutočným fine dining zážitkom v ostatných reštauráciách.

 

Lokalita: ostrov Madhoo, South Malé atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 35 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

The Palms – hlavná reštaurácia

Tradition Indoceylon – špeciality miestnej kuchyne a kuchyne Srí Lanky a Indie

Tradition Peking – kuchyňa Ďalekého Východu

M6m – jedinečná reštaurácia 6 metrov pod hladinou mora ponúka – ako inak – pokrmy z morských plodov

Joie De Vivre – bar a pizzeria pri bazéne

Lonu – tradičná lokálna kuchyňa so štipkou fantázie

Gin is In – gin bar

 

14x Earth Villa

185 m²

17x Earth Villa with 8m Lap Pool

185 m²

24x Wind Villa

85 m²

24x Wind Villa with 8m Lap Pool

112 m²

10x Earth Family Pool Suite

285 m²

1x Ozen Water Suite

430 m²

 

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register