Raffles Maldives Meradhoo

Elegantný, štýlový a sofistikovaný… kto pozná značku Raffles s históriou od roku 1887, vie, že presne toto od nej môže očakávať. Raffles Maldives Meradhoo je úplne nový rezort, ktorý otváral 1.februára 2019.

 

Nachádza sa na atole Gaafu Alifu, v južnej časti Maldív, mimo najväčšieho turistického ruchu, v dostatočnej vzdialenosti, aby ste zabudli na starosti každodenného života a oddali sa tropickej prírode a ležérnemu luxusu, ako aj vlastnému rytmu hotela Raffles.

 

Leží na dvoch ostrovoch a ponúka iba 38 plážových a vodných víl, takže je skutočným útočiskom pre cestovateľov, ktorí túžia po špičkovom servise, a nádhernom prírodnom prostredí s bujnou vegetáciou, kryštálovými lagúnami a bielym pieskom.

 

Každá vila má personalizovaný bar, vlastného butlera, ktorý je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vlastný bazén, špičkové vybavenie a nenapodobiteľnú atmosféru, vďaka ktorej sa Raffles preslávil. Prevládajú farby oceánu a ecru, a dominuje v nich ležérna elegancia a vzdušné priestory.

 

V rezorte nájdete 3 reštaurácie a 2 bary, kde si môžete vyberať z gastronomických zážitkov na svetovej úrovni, alebo si vychutnať exotický coctail pri západe slnka. Svoje telo aj mysel môžete zregenerovať v prekrásnom spa postavenom nad tichými vodami Indického oceánu. Môžete sa venovať šnorchlovaniu, potápaniu a športom.

 

Súčasťou rezortu je aj Raffles Royal Residence s tromi spálňami a rozprávkovou rozlohou 1.250 m².

 

Lokalita: Gaafu Alifu atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 60 minútový let domácou linkou, následne krátka jazda rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Thari – reštaurácia na raňajky, ľahké obedy a večere s uvoľnenou atmosférou na pláži

The Firepit – barbecue reštaurácia

Yuzu -Nikkei Cuisine – fusion reštaurácia

Yapa Sunset Bar

Long Bar

 

13x Beach Villa

220 m²

 

5x Deluxe Beach Villa

260 m²

3x Beach Residence

260 m²

7x Overwater Villa

230 m²

7x Sunset Overwater Villa

230 m²

1x Overwater Residence

300 m²

1x Sunset Overwater Residence

300 m²

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register