Reethi Beach Resort

Pohodový rezort s uvoľnenou a priateľskou atmosférou a skvelým pomerom kvality a ceny.

 

Nachádza na krásnom malom ostrove Fonimagoodhoo na atole Baa, ktorý je obklopený nádhernou lagúnou a plážou s bielym pieskom. Atol Baa je biosférickou rezerváciou UNESCO. Loďou Vás inštruktori vezmú až na 30 miest na skvelé potápanie, kde môžete stretnúť pestrofarebné rybky, delfíny, korytnačky, a iné morské živočíchy.

 

Ostrov je  plný zábavy a života. Ponúka až 5 reštaurácií a 5 barov, či už s výhľadom na západ slnka, nad vodou lagúny, pod holým nebom s nohami v piesku, alebo s karaoke, disco party a zábavným programom. Reštaurácie ponúkajú široký výber od bohatých tematických bufetov po

a´la carte špeciality miestnej kuchyne z plodov mora.

 

Hotel ponúka 120 ubytovacích jednotiek v 3 kategóriách, čím sa ráta medzi stredne veľké. Všetky vily sú útulné a vkusné, v ich maldívskej architektúre prevládajú prírodné materiály a svetlé farby. Nájdete tu vily ukryté v tropickej zeleni, priamo na pláži, aj na koloch na vode, kde môžete šnorchlovať priamo pri Vašom vstupe do lagúny.

 

Rezort ponúka vybavenie na vodné športy. Venovať sa môžete windsurfingu, potápaniu a šnorchlovaniu. Organizuje rôzne súkromné a skupinové výlety na spoznávanie miestnej kultúry a tradícií maldívčanov. Okrem toho disponuje aj špičkovým potápačským centrom so skúsenými inštruktormi.

 

Coconut Spa sa nachádza na pláži, takže z masážnych pavilónov si môžete užívať výhľad na Indický oceán. Skúsení balinézski maséri ovládajú všetky procedúry na omladenie a skrášlenie tela, tváre aj vlasov. Poskytnú Vám masáž v súkromí alebo vo dvojici, ako aj manikúru a pedikúru.

V rezorte je dostupný populárny stravovací plán All Inclusive, aby ste sa počas dovolenky nemuseli o nič starať.

 

 

Lokalita: ostrov Fonimagoodhoo, atol Baa

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 35 minút jazdy hydroplnánom alebo 20 minútový let domácou linkou kombinovaný s 15 minútovou jazdou motorovým člnom

 

GASTRONÓMIA:

 

Nájdete tu 5 reštaurácií a 5 barov. Reštaurácia Moodhu s barom je otvorená nepretržite a je postavená na koloch nad lagúnou. V reštaurácii Reethi Grill pod holým nebom sa podávajú grilované pokrmy, a v reštaurácii Alifaan pri bazéne si môžete vybrať z ponuky ľahkých snackov počas dňa. Intímna butiková reštaurácia Saima Garden má iba 5 stolov a ponúka jedlá maldivskej a medzinárodnej kuchyne. V hlavnom bare Rasgefaanu sa organizujú diskotékové večery, karaoke a kvízové večery. Osviežujúce nápoje si môžete vychutnať aj v baroch Veyo, Handhuvaru, Sunset a v plážovom bare Riyaa.

 

40x Reethi Villa

38 m²

2 dospelí + 1 dieťa

50x Deluxe Villa

47 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

30x Water Villa

61 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

Cena na 1 osobu od 560

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
raňajky
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register