SAii LAGOON Maldives

Nový, svieži a zaujímavý koncept. Novo otvorený hotel sa nachádza len na 15 minút jazdy motorvým člnom od letiska v hladnom meste Malé. Je súčasťou veľkolepého projektu Crossroads, ktorý je unikátom na Maldivách. Viac si o ňom môžete prečítať tu.

 

Samotný hotel so 198 vilkami na pláži alebo na vode je vkusným mixom thajského šarmu a moderných trendov. Pod názvom SAii Lagoon ho prevádzkuje spoločnosť S Hotels & Resorts ako frančízu Curio Collection by Hilton, čo je zárukou svetového štandardu a kvality. Architektúra a design sú nenútene elegantné a chic, veľkorysé na priestor a svetlo, so sofistikovaným vybavením pre pravý dovolenkový zážitok. Nájdete tu dokonalé útočisko na ničím nerušený relax, zároveň však máte možnosť sa zabaviť či už s rodinou, partnerom, alebo priateľmi. K dispozícii Vám je nie len hotel, ale aj celý komplex Crossroads, kam sa dostanete po niekoľko minútovej prechádzke po móle. Čaká tu na Vás množstvo reštaurácií, butikov, kino, špičkové wellness, centrum vodných športov a potápania, dokonca aj múzeum a eventová hala.

 

Netradičný zážitok začína už príchodom do hotela. Usmievavý personál Vás privíta v štýlovom lobby, ktoré funguje ako „spoločenské srdce“ hotela a poskytuje priestor pre oddych, hru a stretnutia. Zabudnite na tradičné ovoce misy pripravené na izbách! Tu Vás čaká široký výber chutných a zdravých pochutín v Snack Boxe, z ktorých si môžete vyberať podľa vlastnej chuti: sušené ovocie, oriešky, lokálne ovocie, tapas, džúsy a snacky pre detičky. Zároveň si môžete vybrať vlastný balíček z Aroma Lab, ktorý pozostáva z ručne vyrábanej kozmetiky.

 

Detičky určite ocenia Junior Beach Club and Camp, ktorého maskotmi sú Koimala a Maalimi. Koimala je korytnačka, ktorá obžiera len končeky morskej trávy, ktorá tak rýchlejšie rastie a nasýti tak nie len Koimalu, ale aj ďalšie morské živočíchy. Pomôže morskému koníkovi Maalimi stiahnuť z nosa plastový kelímok, v ktorom uviazol. Uvedomelosť o dôležitosti ochrany oceánu a jeho obyvateľov je v hoteli všade prítomná.

V detskom klube nájdete skúsených, multilinguálnych animátorov, ihrisko, detský bazén, nafukovací hrad, a mnoho iných atrakcií. Na izbách si najmenší určite obľúbia ručne vyrábané drevené puzzle, kreatívne vankúšiky, alebo veselé detské župany s podobou morských živočíchov.

 

Samozrejmosťou sú vodné športy, z ktorých si tu môžete vyberať, centrum vodných športov totiž ponúka vyše 15 druhov aktivít od relaxačných až po mierne adrenalínové. Zúčastniť sa môžete nočného potápania, big game fishingu, sledovania delfínov, či pestovania koralov s rezidentným morským biológom.

 

GASTRONÓMIA:

Rezervovať si môžete polpenziu alebo plnú penziu, kde máte zahrnuté nie len reštaurácie v hoteli, ale aj vybrané podniky v komplexe Crossroads.

 

Reštaurácie priamo v hoteli:

bean/Co – kaviareň a pekáreň

Miss Olive Oyl – reštaurácia a bar so sviežimi chuťami stredomoria, kde sa pokrmy pripravujú prevažne z bio surovín, majú širokú ponuku olivových olejov, jedál grilovaných aj z darov mora, a širokú škálu exotických koktailov

Mr Tomyam – thajská reštaurácia s európskym akcentom, inšpirovaná srdečnosťou thajského a talianskeho národa, ktorá sa odráža v jej kuchyni

 

Niekoľko podnikov v Crossroads:

Café del Mar

Hard Rock Café

a mnoho ďalších

 

76x Sky Room

44 m²

76x Beach room

44 m²

20x Beach Villa

60 m²

20x Overwater Villa

84 m²

4x Two-bedroom Beach Villa

120 m²

2x Two-bedroom Overwater Pool Villa

240 m²

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register