Six Senses Laamu

Jediný rezort na južnom atole Laamu, v dostatočnej vzdialenosti od masívneho cestovného ruchu, kde nájdete pokoj, a obnovu tela aj duše.

Dostanete sa tam letom domácou linkou z Malé, a následne krátkou plavbou rýchloloďou.

 

Je to rezort v znemaní uvoľnenej elegancie, kde personál má úsmev na tvári, a môžete sa bosými nohami v piesku oddať absolútnemu relaxu. Nájdete tu 97 víl – vodných aj plážových – ktoré sú postavené z materiálov a v súlade s princípmi udržateľného rozvoja. Vily sú rozdelené až do 8 kategórií, takže aj najnáročnejší cestovatelia si tu prídu na svoje. Ich rozloha je minimálne 108 m² a všetky sú vybavené sofistikovaným zábavným systémom Bose. Interiér sa nesie v znamení vzdušnosti, exotického šarmu a farieb.

 

Rezort je od mája do septembra veľmi častou voľbou surferov. Yin Yang, najznámejšia maldívska vlna sa láme v blízkosti ostrova. Nájdete tu aj skvelé vlny pre začiatočníkov a bohatý podmorský život. Počas šnorchlovania a potápania tu stretnete delfíny, korytnačky zelené, a množstvo krásne sfarbených rybičiek.

 

Nájdete tu špičkové Six Senses Spa, kde Vám masáž a procedúry poskytnú skúsaní terapeuti v štýlových „spa hniezdach“. Okrem wellness tu nájdete aj praktizujúceho lekára a rôzne ošetrenia, veselý detský klub Den, kino na pláži pod holým nebom Cinema under the Stars, ultra modernú knižnicu The Library, ktorá ponúka knihy, filmy a hudbu na individuálnych nosičoch, ktoré si môžete požičat na celý pobyt a užívať si ich kedykoľvek a kdekoľvek.

Rezort má vlastnú bio záhradu.

 

Lokalita: atol Laamu

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: let domácou linkou, následne jazda rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Longitude – dvojpodlažná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou nad vodou lagúny pod holým nebom, kde sa podávajú bohaté raňajky a večera

a´la carte. Dvakrát do týždňa pripraví šéfkuchár honosné bufety v znamení miestnej kuchyne aj na večeru. Utorky patria darom mora, a piatky ázijskej kuchyni.

LEAF – a´la carte reštaurácia podávajúca zdravé večere z ingrediencií vlastnej záhrady alebo od miestnych rybárov a pestovateľov

Sip Sip – reštaurácia pri bazéne podávajúca burgre, pizzu, šaláty, dezerty a coctaily

Chill Bar – cez deň sa tu podávajú vietnamské pochúťky, večer tu miestny DJ rozprúdi krv hostí a mieša hudbu kým nálada trvá

Deck-a-Dense – 6 stolov na priehľadnej terase nad vodou lagúny, kde si môžu hostia vychutnať „zero carbon food“

Altitude Wine Cellar – vinotéka na vodou oceánu s ponukou 420 značkových vín

Ice – zmrzlináreň a čokoládové štúdio

Zen – intímna reštaurácia pre limitovaný počet 12 hostí, ktorí si tu môžu vychutnať pravé sushi a sashimi

The Chili Table – vychutnajte si 5 chodovú večeru, kde chutiam udáva tón chili. Usadia Vás ku stolu oprostred záhrady, ktorý je v objatí dvanástich chili stromov z celého sveta.

 

20x Lagoon Water Villa

108 m²

s výhľadom na pokojnú lagúnu

20x Ocean Water Villa

108 m²

s výhľadom na otvorený oceán

(dostupné aj z bazénom)

16x Laamu Water Villa

108 m²

(dostupné aj s bazénom)

7x Lagoon Beach Villa

220 m²

(dostupné aj s bazénom)

8x Ocean Beach Villa

220 m²

(dosupné aj s bazénom)

4x Family Villa with Pool

253 m²

1x Two-bedroom Lagoon Beach Villa with Pool

285 m²

1x Two-bedroom Ocean Beach Villa with Pool

730 m²

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register