St. Regis Maldives Vommuli

Perlička v ponuke luxusných rezortov na Maldivách.

 

Značka St. Regis je dobre známa náročným cestovateľom, ktorý obľubujú klasickú eleganciu a vyžadujú prvotriedne služby. Patrí do skupiny Marriott.

 

St. Regis Maldives Vommuli Resort sa nachádza na 9 hektárovom ostrove atolu Dhaalu, 45 minút letu od letiska v hlavnom meste Malé.

 

Vládne tu uvoľnená a priateľská atmosféra, kde sami rozhodujete o tom, či si užijete pokojnú a relaxačnú dovolenku v absolútnom súkromí, alebo ju premeníte na akčný pobyt plný zábavy, vodných športov, potápania a nezabudnuteľných chvíľ s Vašimi najbližšími. Nájdete tu skutočné útočisko, kde môžete byť sami sebou, uvoľniť sa a splynúť s nádherným tropickým prostredím.

 

Vašej fantázii sa tu medze nekladú. Môžete si vybrať spomedzi viacerých kategórií luxusných víl, oddať sa gastronomickým zážitkom kedykoľvek a kdekoľvek chcete, nechať akékoľvek starosti na pleciach Vášho osobného butlera a kochať sa nádherným prostredím, ktoré je inšpirované morských životom a pôsobí skutočne ako kúsok raja na Zemi.

 

Ostrov je pomyselne rozdelený do štyroch oblastí: Lagoon (lagúna), Beach (pláž), Jungle (džungla) a Coastal (pobrežná). Architektúra a atmosféra každej z nich je inšpirovaná pokladmi, ktoré môžete objaviť na ostrove a pod morskou hladinou okolo neho. Design vodných víl napríklad evokuje majestátne krivky rají, bar na móle The Whale Bar Grill má tvar veľryby a Spa je postavené v tvare morského raka.

 

Rezort sa môže pýšiť aj niekoľkými superlatívmi. Nájdete tu najväčšie spa na Maldivách, ktoré je postavené celé nad vodou. Iridium Spa pozostáva zo šiestich pavilónov, kde Vás čakajú rozmanité omladzujúce, skrášľujúce a relaxačné procedúry, vrátane ayurvédskych, pre ktoré sú vyhradené 2 pavilóny. Okrem toho v tomto rezorte nájdete aj najväčší apartmán na ostrovoch – John Jacob Astor Estate, ktorý má rozlohu neuveriteľných 1.540 m².

 

K dispozícii máte okrem centra pre vodné športy a potápania aj tenisové kurty, butik, kaderníctvo a beauty salón, knižnicu, vináreň, detský klub, štúdio yogy a meditácie, spoločenskú miestnosť Socialite s biliardom, hernými konzolami a šachom, kurzy varenia, a iné.

 

Lokalita: atol Dhaalu

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 45 minút letu hydoplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Alba – hlavná reštaurácia otvorená na raňajky, obedy a večere, s kuchyňou inšpirovanou talianskymi vôňami a chuťami

Decanter – vináreň

Orientale – reštuarácia otvorená počas celého dňa s ázijskou kuchyňou

The Whale Bar Grill – majestátny bar na móle s výhľadom na západ slnka, ponúkajúci večer strávený pri hudbe, s exotickým coctailom v ruke, ako napríklad Island Mary – Bloody Mary v štýle St. Regis – bar je otvorený vo večerných hodinách

Cargo – cez deň „námorný prepravný kontajner“, večer útulná reštaurácia podávajúca pokrmy kuchyne Stredného Východu

Crust & Craft – inšpirovaný rybárskou chatrčou, tento denný bar ponúka napríklad chutnú pizzu, čerstvé džúsy a limonády a domácu zmzrlinu

V 24 hodinovom predstihu si môžete objednať súkromnú večeru vo Vašej vile, alebo kdekoľvek na ostrove pod hviezdami, s bosými nohami v piesku a s vôňou oceánu.

 

14x Beach Villa with Pool

140 m²

 

4x Garden Villa with Pool

150 m²

 

12x Two-bedroom Family Villa with Pool

334 m²

2x Two-bedroom Beach Suite with Pool

531 m²

21x Overwater Villa with Pool

182 m²

14x Sunset Overwater Villa with Pool

182 m²

8x Overwater St.Regis Suite with Pool

282 m²

1x Caroline Astor Estate

(Three-bedroom Beach Suite with Pool)

620 m²

1x John Jacob Astor Estate

(Three-bedroom Overwater Suite with Pool)

1.540 m²

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register