Sun Siyam Vilu Reef

Sun Siyam Vilu Reef je skvelá voľba pre páry, ktoré si chcú užiť romantické chvíle strávené vo dvojici, medové týždne, relax na pláži, alebo príjemnú dovolenku, počas ktorej vystrieda leňošenie v tieni paliem šnorchlovanie v tyrkysovej lagúne, sem-tam výlet loďou na okolité ostrovy, kino pod hviezdami s exotickým coctailom v ruke a vôňou Indického oceánu v nose, alebo párová masáž v príjemnom spa.

 

Vitajte v Sun Siyam Vilu Reef, butikovom rezorte na krásnom tropickom ostrove. Interiérový design je veľmi príjemný. Jemné farby pripomínajúce lagúnu a pláž s bielym pieskom dopĺňajú pestrofarebné detaily, ktoré svojou hravosťou vystihujú atmosféru ostrova. Vybrať si môžete zo 103 víl v 10 kategóriách.

 

Hotel patrí do skupiny Sun Siyam Resorts, rodinnej spoločnosti založenej podnikateľom Ahmedom Siyam Mohamedom. Jeho národná hrdosť sa bohato odráža vo filozofii podnikania. Na jednej strane odráža pohostinnosť miestneho obyvateľstva a rešpekt k miestnym komunitám, na druhej strane dbá na moderné trendy. Spoločnosť prevádzkuje 5 rezortov na Maldivách a šiesty na Srí Lanke. V jej portfóliu nájdete 4* hotely s vynikajúcim pomerom ceny a kvality, ako aj luxusné 5* rezorty.

 

Špičková starostlivosť o Vás začína už po prílete. V Sun Siyam Lounge na letisku sa môžete osviežiť, dať si ľahký snack alebo nápoj, využiť detský kútik a nastúpiť na hydroplán, ktorý Vás za 35 minút dovezie do Sun Siyam Vilu Reef.

 

Samozrejmosťou je špičkové centrum pre potápanie a vodné športy, nakoľko na Maldivách sa celý život točí akolo blankytných vôd Indického oceánu, ktorý je domovom bujnej podmorskej  flóry a fauny. Okrem potápania a šnorchlovania sa môžete zúčastniť výletov na okolité ostrovy, alebo kombinovať svoj pobyt so sesterským rezortom Sun Siyam Iru Veli, ktorý sa nachádza v krátkej vzdialenosti rýchloloďou.

 

Lokalita: South Nilandhe atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 35 minút jazdy hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

The Aqua – hlavná reštaurácia

The Well Done – pokrmy z morských plodov podávané priamo na pláži

Nautilus Bar – exotické coctaily a široký výber alko a nealko nápojov

Positive Energy – pool bar

Wine Cellar – značkové vína z celého sveta

Island pizza – pizzeria

 

14x Beach Villa

76 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

18x Deluxe Beach Villa

76 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

10x Jacuzzi Deluxe Beach Villa

76 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

5x Deluxe Beach Villa with Pool

78 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

15x Sun Aqua Pool Villa

78 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

20x Reef Villa

78 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

9x Sunset Reef Villa

78 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

6x Aqua Villa

90 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

5x Aqua Suites

110 m²

2 dospelí + 2 deti

4 dospelí

1x Grand Reef Suite

220 m²

4 dospelí + 2 deti

6 dospelých

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register