The Nautilus Maldives

Útulný, romantický a bohémsky rezort Nautilus Maldives je ideálny pre páry, ktoré túžia po ničím nerušenom oddychu, po úniku od každodenného života na miesto, ktorého heslom je sloboda a maximálne súkromie. V Nautilus Maldives neexistuje čas, ani žiadny iný faktor, ktorý by Vás obmedzoval v splnení si akéhokoľvek dovolenkového sna.

 

Napríklad raňajky si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa – záleží iba na Vás. Zároveň si môžete vybrať, či si ich dáte v reštaurácii alebo v súkromí Vašej vily… na terase alebo priamo v bazéne – za súkromné raňajky vo vile sa neúčtuje žiadny príplatok. Masáž neskoro večer? Tiež žiadne obmedzenia… Váš osobný butler sa postará o všetko, vrátane ideálnej teploty vody vo Vašom súkromnom bazéne s individuálnym nastavením. Neexistujú tu vyhradené miesta, žiadna záverečná ani dress code, jednoducho žiadne limity.

 

Rezort má 26 víl, tzv. beach & ocean houses, nakoľko tu nájdete všetko, čo od dovolenkového domova môžete vyžadovať.

 

Domy sú priestranné, vzdušné, umiestnené a orientované tak, aby mali hostia pocit, že sú v raji na Zemi takmer sami. Sú to útočiská v štýle, ktorý charakterizuje bohémsky rozmar, surové materiály a živé, teplé farby. Nájdete v nich špirálovité tvary pripomínajúce ulitu nautilusu, legendárneho morského živočícha, ktorého ikonický charakter a nadčasovosť inšpirovali aj filozofiu hotela.

 

Gastronomickým želaniam sa tu tiež medze nekladú. Reštaurácie svetovej úrovne a fantastický bar pri bazéne Vám splnia všetky túžby.

V reštaurácii Zaytoun nájdete všetko, prečo je tento rezort výnimočný: kreativitu, vášeň, zmysel pre detail a pohodlie. Nachádza sa priamo nad tyrkysovými vodami lagúny a ponúka to najlepšie zo stredomorskej a východnej kuchyne.

V reštaurácii Ocaso si pochutnáte na grilovaných špecialitách, a v Thyme si môžete upiecť vlastnú palacinku alebo steak. V bare Naiboli na Vás čakajú drinky, v ktorých Vám medze kladie len Vaša fantázia.

 

Solasta Spa Vám tiež nikto nenastavuje pravidlá. Kedykoľvek počas dňa si môžete zacvičiť yogu, alebo meditovať. Vyberte si z množstva omladzujúcich a skášľujúcich rituálov! Vyberte sa na výlet na okolité ostrovy, pozrite si klasický film v piesku na pláži, užite si potápanie a vodné športy… to všetko na bezkonkurenčnej úrovni. Len niekoľko metrov od pláže nájdete koralový útes s bohatým podmorským životom.

 

Ostrov leží v blízkosti Hanifaru Bay, ktorá je súčasťou biosférického dedičstva UNESCO, a 30 ďalších fantastických miest na potápanie.

 

Lokalita: Baa Atoll, chránená oblasť UNESCO

 

9x Beach House

280 m²

1 spálňa

8x Ocean House

252 m²

1 spálňa

3x Beach Residence

400 m²

1 spálňa

2x Ocean Residence

453 m²

1 spálňa

2x Beach Residence

545 m²

2 spálne

1x Ocean Residence

472 m²

2 spálne

1x The Nautilus Retreat

3 spálne

 

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register