The Westin Maldives Miriandhoo Resort

Moderný rezort s netradičnou architektúrou a veľmi príjemnou atmosférou. Patrí do siete Marriott, čo je zárukou kvality a dodržania medzinárodného štandardu siete. Jeho filozofia je postavená na zdravej rovnováhe tela a duše, človeka a prírody.

 

Ponúka iba 70 víl, čím sa radí medzi malé a prívetivé rezorty. Vily majú moderný design s charakteristickými oblými strechami pripomínajúcimi mušle. V interiéry prevládajú svetlé farby v kontraste s tmavým nábytkom, ktorý vytvára elegantné, no zároveň ležérne a vzdušné prostredie. Vily majú sofistikované vybavenie, Nespresso kávovary, väčšinou vlastný bazén, a postele a kúpeľne s vlastnou značkou siete Heavenly Signature® Beds a Heavenly® Bath.

 

V špičkovom Heavenly Spa by Westin ponúkajú množstvo omladzujúcich a skrášľujúcich procedúr, ale najviac si tu môžete vyberať spomedzi omladzujúcich ošetrení tváre, ktoré tu nemajú chybu.

Kým rodičia sa venujú šnorchlovaniu, potápaniu, rybárčeniu, či parasailingu, deti vo veku 4 – 12 rokov si prídu na svoje vo Westin Kids Club, kde ich čaká množstvo programov a atrakcií, vrátane ihriska a detského bazénu.

Zacvičiť si môžete v najmodernejšom fitness centre WestinWORKOUT, zašportovať na multifunkčnom ihrisku, alebo si zabehať okolo ostrova, k čomu Vám na recepcii poskytnú aj mapku.

 

 

Lokalita: Baa atoll (chránená prírodná oblasť UNESCO)

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minútový let hydroplánom, alebo 20 minút letu domácou linkou, a následne 10 minút jazdy rýchloloďou

 

 

GASTRONÓMIA:

 

Island Kitchen – hlavná reštaurácia s otvorenou kuchyňou

The Pearl – japonská kuchyňa

Hawker – živá reštaurácia s otvorenou kuchyňou, špecialitami inšpirovanými ázijskou street food kuchyňou, obohatené o chute a vône medzinárodnej kuchyne

 

 

 

 

9x Island Villa with Pool

140 m²

 

29x Island Suite with Pool

164 m²

12x Overwater Suite

194 m²

17x Overwater Suite with Pool

194 m²

2x Two-bedroom Island Suite with Pool

297 m²

1x Two-bedroom Island Residence with Pool

508 m²

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register