W Maldives

W je obľúbenou značkou náročných cestovateľov, ktorí si potrpia na špičkový servis, majú radi mladistvý, flexibilný a priateľský prístup personálu, a zároveň uprednostňujú súčasnú a sviežu architektúru. Presne tieto benefity ponúka aj W Maldives, ovenčený prestížnymi oceneniami, a mimoriadne populárny medzi cestovateľmi obľubujúcimi živé a zábavné rezorty.

 

Nachádza sa na ostrove Fesdu, uprostred oválneho koralového útesu, ktorý patrí z hľadiska potápania medzi tie najvyhľadávanejšie na Maldivách. Je domovom žralokov, rají, korytnačiek a množstva pestrofarebných rýb. Rezort dbá o ochranu tohto výnimočného útesu rôznymi spôsobmi, ako napríklad eko využitie energetických zdrojov, „green housekeeping“, čistenie vody, atď.

 

Architektúra rezortu sa nesie v znamení hesla „Let it glow“ (Nech žiari), ktorého inšpiráciou sú po tme fosforeskujúce medúzy a trblietvé planktóny žijúce pri brehoch ostrova. Zároveň odráža aj súčasný chic štýl, ktorý je charakteristický pre sieť W.

 

Ponúka 77 víl, takže sa radí medzi menšie rezorty. Môžete si vybrať zo 4 kategórií plážových a vodných víl, z ktorých každá je príjemná a vzdušná, má vlastný bazén, vinotéku, špičkový Bose sound system, W Mix Bar (minibar vylepšený na úroveň W), kozmetiku Bliss® a iné amenity.

 

Rezort má vlastné yachty, ktoré si môžete prenajať a zažiť tak jeden z najromantickejších výletov so svojím partnerom. Navštívte napríklad ostrov Gaathafushi, a zažijete dobrodružstvo ako Robinson Crusoe. V rámci programu Detox Retox and Repeat Vám rezort ponúka nekonečné možnosti pre objavenie rovnováhy medzi zdravým telom a dušou. Zacvičte si yogu na brehu oceánu pri východe slnka, venujte sa množstvu športov, zaplávajte si v bazéne Wet®, alebo si vyskúšajte jeden zo širokej ponuky relaxačných až mierne adrenalínových vodných športov v centre WAVE. Zacvičiť si môžete aj vo fitness centre Energy, a romantickú alebo skrášľujúcu procedúru si môžete vychutnať v AWAY® Spa. Personál hotela Vám srdečne poradí. Riadia sa heslom Whatever/ Whenever®, čiže Čokoľvek/ Kedykoľvek pre spokojnosť hosťa.

 

Lokalita: ostrov Fesdu, North Ari Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 25 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

KITCHEN – hlavná reštaurácia na raňajky, obedy a večere s „live cooking“ stanicami a medzinárodnou kuchyňou

FISH – nedávno zrekonštruovaná príjemná reštaurácia na móle podávajúca lahodné ryby a plody mora

FIRE – barbecue reštaurácia na pláži

SIP – bar s unikátnym výhľadom na oceán a západ slnka so širokou ponukou značkového alkoholu, exotických coctailov, sushi a sashimi

WET – bar pri bazéne, kde si môžete vychutnať okrem drinkov aj snacky počas celého dňa: pizzu, burgre, šaláty, sladkosti a iné maškrty

KADA – reštaurácia s ázijskou fusion kuchyňou, kde sa chody sevírujú na veľkých misiach uprostred stolov, aby si každý mohol vychutnať to, čo si želá.

 

 

27x Wonderful Beach Oasis

(vrátane 3x twin Wonderful Beach Oasis)

188 m²

2 dospelí + 1 dieťa

46x Fabulous Overwater Oasis

146 m²

2 dospelí

3x WOW Ocean Escapes

(s 2 spálňami)

323 m²

4 dospelí

2 dospelí + 2 deti

 

1x Extreme WOW Ocean Haven

( s 2 spálňami)

492 m²

4 dospelí

2 dospelí + 2 deti

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register