You & Me by Cocoon Maldives

Vitajte na prvom Ostrove Bubliniek na Maldivách! Partnerom rezortu je svetoznáma značka šampanského Veuve Clicquot. Aktivizujte svoje chuťové poháriky, aby ste si mohli vychutnať najlepšie šampanské sveta v prekrásnom prírodnom prostredí!

 

Úplne nový rezort otvorený na jar roku 2019. Je to luxusný, 5 hviezdičkový rezort, určený len pre dospelých, čo znamená, že je ideálnym miestom pre svadobnú cestu, alebo dokonca svadbu, pre relax pre rodičov cestujúcich bez detí, pre mladé páry, alebo pre skupiny priateľov cestujúcich za oddychom, zábavou a dobrodružstvom.

 

Nachádza sa na atole Raa, dostatočne ďaleko od akéhokoľvek iného ostrova. Je to romantický ostrov s rustikálnym šarmom ponúkajúci 109 víl, čím sa radí medzi menšie rezorty. Zaujímavosťou je, že ponúka 99 víl na koloch v lagúne, a iba 10 víl na pláži. Všetky sú štýlové, vzdušné, a ich design perfektne korešponduje s tropickým prírodným prostredím. V celom rezorte prevláda drevo, keďže je eco friendly.

 

Funguje s konecptom dine around, čo znamená, že či už si hostia vyberú polpenziu plus, plnú penziu plus, alebo all inclusive, môžu obedovať a večerať v ktorejkoľvek reštaurácii na ostrove, vychutnajúc si tak mimoriadne bohatý gastronomický zážitok.

 

V You & Me Spa si môžete vybrať spomedzi množstva relaxačných a skrášľujúcich procedúr z rôznych kútov sveta. Skúsení terapeuti a koncept Elizabeth Arden PRO Vám zaručia zážitok pre telo, myseľ aj dušu.

 

Koralový útes obklopujúci ostrov ponúka podmorský život vibrujúcich farieb. Je domovom rají, korytnačiek, útesových žrolokov a množstva druhov rýb. Skúsený personál potápačského centra PADI sa postará o zábavu aj bezpečnosť začiatočníkov aj pokročilých.

Samozrejmosťou je množstvo vodných športov, od zábavných, až po jemne adrenalínové. Okrem toho si tu môžete zahrať plážový volejbal, zúčastniť sa výletu na okolité ostrovy, na rybačke pri západe slnka, alebo na výlete za delfínmy. Zabavte sa večer pri živej hudbe, na dance party, alebo si pozrite tradičnú maldívsku show.

 

Lokalita: Raa atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 45 minút letu hydroplánom, alebo kombinácia domáceho letu a 20 minút jazdy rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

H2O: fantastická podmorská reštaurácia ponúkajúca unikátny vizuálny aj gastronomický zážitok

Green Carpet: ľahké a osviežujúce obedy pri bazéne

The Sand: hlavná reštaurácia podávajúca raňajky a večere, s live cooking stanicami, servírovaným menu a vínnou pivnicou

Rising Sun: japonská kuchyňa

La Pasta – talianska reštaurácia na pláži

Cheers Bar – cez deň srdce hotela pri bazéne s osviežujúcimi coctailmi, širokým výberom piva, vína a šampanského, večer bar s hudbou a zábavou

 

42x Manta Villa

(orientácia: východ)

55 m²

3 osoby

15x Doplhin Villa

(orientácia: západ)

55 m²

3 osoby

19x Doplhin Villa with Pool

(orientácia: západ)

65 m²

3 osoby

10x Beach Suite with Pool

(orientácia: východ)

85 m²

3 osoby

10x Aqua Suite

(orientácia: východ)

65 m²

3 osoby

12x Aqua Suite with Pool

(orientácia: západ)

80 m²

3 osoby

1x You & Me Suite

(orientácia: západ)

280 m²

3 osoby

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register