Lux* North Male Atoll – nevšedne luxusný zážitok

Maldivy sú jednou z najpopulárnejších a najsofistikovanejších destinácií dneška. Nájdete tu mnoho desiatok vynikajúcich rezortov ovenčených množstvom ocenení. Tá luxusná hotelová sieť, ktorá tu ešte nemá rezort, ho rozhodne v blízkej budúcnosti bude mať, pretože ak v jej portfóliu chýba táto destinácia, rozhodne sa nemôže považovať za prvotriednu.

1.februára 2019 otvorí svoje brány hosťom jeden výnimočný rezort, ktorý vyčnieva aj z radu tých najluxusnejších – Lux* North Male Atoll.

Bude to druhý hotel značky Lux* na Maldivách, ktorého jedinečnú architektúru navrhol singapurský design house Miaja. Je to moderný, ultra chic rezort pozostávajúci zo 67 penthousov na pláži alebo nad vodou, v ktorých sa nachádzajú pôsobivo navrhnuté priestory pre Váš úkryt, odpočinok, či zábavu. Každý z nich je pastvou pre oči, kombináciou morských tvarov a tónov so štýlom South Beach. Jeden z nich, s rozlohou 997 m² má dokonca vlastné kotvisko pre yachtu.

Penthousy sú dvojpodlažné, a každý má vlastný bazén a Sky- Lounge. Ten sa nachádza na streche a poskytuje neopísateľný 360˚ výhľad na ostrov a Indický oceán. Morský vánok a vôňa západu slnka v kombinácii s dobrou hudbou zaručia, že tu budete chcieť stráviť každý večer dovolenky… a aj každý ďalší večer…

Čo sa týka gastronomických zážitkov, tie tiež nemajú páru. Reštaurácia GLOW je domovom kreatívnej svetovej kuchyne, INTI vás prevedie lahodnou cestou cez Peru a Japonsko, a v ICI si môžete vyberať z nekonečného množstva príchutí zmlrzliny, ktorú pripravia čerstvo pre Vás a servírujú v kornútku práve upečenom pred Vašimi očami. Rezort má vlastnú pražiareň kávy – v Café Lux* dostanete v každej šálke to najlepšie z udržateľných kávových plantáží sveta.

Šnorchlovaniu a potápaniu, ako aj vodným športom sa tu možete venovať na najvyššej úrovni. Samozrejmosťou je špičkové potápačské centrum, výstroj a inštruktori, ktorí sa postarajú o zábavu aj bezpečnosť začiatočníkov aj pokročilých. Nájdete tu koralový útes s mimoriadne bohatým podmorským životom ako aj niekoľko jaskýň. Dobrodružstvo navyše západom slnka zďaleka nekončí, naopak, práve začína… vyskúšajte si nočné potápanie na vlastnej koži.

Telo i ducha si môžete osviežiť v neuveriteľnom Lux* ME Spa, ktorý pozostáva zo sklenených pavilónov priamo nad tyrkysovou lagúnou. Takisto ako architektúra, aj holistický prístup a procedúry sú úzko späté s prírodou. Celý koncept rovnováhy medzi okolitým prostredím, dávnymi tradíciami a modernou vedou vytvorila svetoznáma wellness guru Shirley Page.

Značka Lux* je známa tým, že aj ten najmenší detail dotiahne vo svojich rezortoch k dokonalosti. Nie je tomu inak ani v Lux* North Male Atoll, kde aj na maličkostiach záleží.

Pri svojom penthouse si ukrytú v piesku môžete nájsť svoju správu vo fľaši, ktorá môže znamenať mapu k pokladu v podobe masáže grátis, fľaše šampanského alebo romantickej večere pod hviezdami.

V srdci rezortu nájdete Strom želaní. Ak naň uviažete stužku s Vaším želaním, podporíte tým miestny domov pre deti, a máte šancu v žrebovaní vyhrať pobyt v niektorom z ďalších rezortov siete Lux* Resorts and Hotels.

Ak Vám bude chýbať niekto z blízkych, vyhľadajte telefónnu búdku a zavolajte mu úplne zadarmo, nech je kdekoľvek na svete… tu môžete, lebo v rezorte Lux* North Male Atoll Vám nič nekladie medze k dokonalému dovolenkovému zážitku.

 

You don't have permission to register