Lux* North Malé Atoll oslávil svoje 1.narodeniny veľkolepo

 

Lux* North Malé Atoll je nový rezort populárnej značky Lux*, ktorý v januári oslávil svoje 1.narodeniny. A to veľkolepo!

Do prevádzky spustil elegantný a luxusný katamarán Lagoon 40.

 

Hostia rezortu si tak môžu užiť grandióznu plavbu a spoznávať poklady Indického oceánu aj za hranicami atolu North Malé. Kapacita lode na poldenné, alebo celodenné výlety je 15 osôb, na nočné, alebo dlhšie plavby je to skupinka 4 ľudí, ktorým je na palube samozrejme k dispozícii aj personál vrátane špičkového šéfkuchára. Pohodlie je zaručené v jednej z troch luxusných kajút s vlastnou kúpeľňou, v kuchyni, vnútornej alebo vonkajšej jedálni a na palube s pohodlnými lehátkami, ktoré lákajú na leňošenie na slnku s vôňou oceánu v nose a slaným vetrom vo vlasoch.

Hostia si môžu vyraziť za potápaním alebo šnorchlovaním, za návšetvou na ostrovy, za impozantným západom slnka, či piknikom na opustenom ostrove a´la Robinsou Crusoe.

 

Katamarán bol postavený vo francúzskom Bordeaux a jeho celková dĺžka je vyše 11 m.

Hostia ubytovaný v Lux* Beach Retreat a Lux* Overwater Retreat majú v cene výlet, a hostia ubytovaný v 3 bedroom Lux* Overwater Retreat môžu katamarán podľa dostupnosti využívať podľa vlastného priania, a k dispozícii majú vlastné kotvisko pri svojej vodnej vile.

 

 

You don't have permission to register