MY Vittaveli – plávajúca supervila

 

Inovatívny hotel Jumeirah Vittaveli prichádza s úžasnou novinkou!

 

MY Vittaveli je luxusná vila, ktorá však pláva vo vodách Indického oceánu, a umožní Vám spoznať Maldivy ako nikdy predtým.

 

Na palube tejto 25 metrovej super yachty môžete objavovať tajomstvá atolov, fantastický podmorský svet, obývané aj neobývané ostrovy a zažiť s rodinou výnimočnú dovolenku. Využívať môžete samozrejme aj služby hotela, ako napríklad reštaurácie a bary, Talise Spa, detský klub a iné, respektíve môžete pobyt kombinovať.

 

MY Vittaveli má kapacitu 8 osôb na prenocovanie, alebo 20 osôb na party. Na palube sa o Vaše pohodlie postará kvalifikovaný butler, ktorý Vám splní každé želanie, ako napríklad romantická večera na opustenom ostrove či potápanie so žralokmi veľrybími a rajami.

 

3 paluby ponúkajú elegantné a príjemné priestory na príjemné raňajky, relax a opaľovanie počas dňa, či popíjanie coctailov s prekrásnym výhľadom a vôňou oceánu večer. Okrem talianskeho mramoru tu nájdete aj obklady z masívneho čerešňového dreva, 2 spálne s manželskou posteľou a 1 s twin posteľami, ako aj jacuzzi.

 

Ak tužite po výnimočnom zážitku, rezervujte si MY Vittaveli!

 

You don't have permission to register