Na Maldivy prichádza The Standard!

 

Minulý rok otvorený hotel Carpe Diem Beach Resort & Spa mení značku!

 

Pod novým názvom The Standard, Huruvalhi Maldives prináša na scénu Maldívskych rezortov sviežosť, energiu a štýl!

 

Víziou hotelovej značky The Standard je obrátiť hotelový a gastronomický zážitok naruby, ako evokuje aj jej logo obrátené „dolu hlavou“. Nie je to obyčajná sieť boutique hotelov, ale globálna lifestyle značka, ktorej charaktersitickými známkami sú design a hravosť. Podľa The New York Times je dokonca „nevšedným hybridom modernej architektúry a rock´n´rollu“. Esquire ho dokonca tituloval ako „epicentrum kultúrneho diania“.

 

Isté je, že značka sa behom 5 rokov vypracovala na „veľkosť“ 25 hotelov v takých trendy destináciách, ako Hollywood, LA, Miami, New York, či práve Maldivy. Vo svojich hoteloch oslavuje mladosť, slobodu a originalitu, ponúka vynikajúci servis, výnimočné gastro zážitky, a poskytuje miesto pre zábavu a odpočinok mladým, dobrodružstva chtivým cestovateľom.

 

Hotel na Maldivách sa nachádza na ostrove Huruvalhi, na atole Raa, kam sa dostanete 35 minútovým scénickým letom hydroplánom, alebo 20 minútovým letom domácou linkou, a následne krátkou jazdou rýchloloďou. Ponúka 115 víl – každú s vlastným bazénom a živým designom. Atmosféru, ktorú tu môžete zažiť, azda najviac charakzerizuje disco guľa, ktorú nájdete v každej kúpeľni 🙂 Čaká na Vás nadupaný minibar, bluetooth speaker, množstvo amenít a wi-fi v každom kúte ostrova, pretože The Standard je miesto, ktoré sa oplatí vidieť, a zároveň byť tu videný!

 

Okrem vynikajúceho spa, športového a vodného vyžitia, ako aj bohatého podmorského života tu nájdete aj množstvo zábavy v podobe disco party, boduberu nights, honby za podkladom, objavovania stroskotanej lode a mnoho iných. Hotel má špeciálne ponuky a programy aj pre skupiny.

 

Do polovice októbra na Vás čaká aj vynikajúca otváracia ponuka!

 

You don't have permission to register