Najočakávanejšie otváranie hotelov tohto roku na Maldivách

 

Rajské Maldivy nepochybne patria medzi najpopulárnejšie turistické destinácie na celom svete a stále majú obrovský potenciál na ďalší rast a rozvoj.

 

Fanúšikovia exotických destinácií sledujú atoly posledných niekoľko rokov „so zatajeným dychom“ – každý rok totiž prináša prekvapenie v podobe svetových hotelových reťazcov, ktoré tu otvárajú nové, pompézne hotely.

 

Tento rok sa bude niesť v znamení Fari Islands, súostrovia atolu North Malé, kde podľa plánov otvorí v druhom polroku svoje pomyselné brány hosťom Ritz-Carlton Fari Islands a Patina Maldives. Patina je debutom novej, rovnomennej značky siete Capella Hotels, ktorá sa bude niesť v znamení eko luxusu spätého s prírodou a prirodzeným prostredím ostrova. Víziou tejto značky je splniť očakávania progresívnych cestovateľov novej generácie.

Súčasťou komplexu Fari Islands bude ešte jeden hotel, ktorý otvorí takisto Capella hotels v roku 2022.

V úvodnej fáze – teda tento rok – pribudne ešte Fari Marina. Centrom diania bude Fari Beach Club s niekoľkými butikmi, reštauráciami a vibrujúcim „island life“.

 

Okrem komplexu Fari Islands sa tešíme aj na otvorenie:

  • Le Meridien Maldives Resort & Spa na atole Lhavyjani
  • The Chedi Kudavillingili z portfólia GHM
  • Cocogiri Island Resort len so 40 vilkami na atole Vaavu
  • Address Madivaru Maldives Resort & Spa z portfólia Address Hotel´s, ktoré debutovali s Egypte a Spojených Arabských Emirátoch
  • Avani Fares Maldives na atole Baa – patraici pod Minor Hotels

Postupune Vám budeme prinášať čerstvé informácie 🙂

 

 

You don't have permission to register