Nekonečná sloboda: The Nautilus Maldives

Cesta na Maldivy je ako únik z reality do raja. Obklopí Vás nádherná príroda, panenské pláže, pokoj a pohostinnosť maldívskeho národa.

Ak chcete tento zážitok posunúť na vyššiu úroveň, rezervujte si vilu v rezorte The Nautilus Beach & Ocean Houses Maldives.

Je to útulný a romantický rezort, v ktorom nájdete len 26 plážových a vodných víl. Heslom rezortu je absolútne súkromie a sloboda.

Vily sú priestranné, vzdušné, umiestnené a orientované tak, aby mali hostia absolútne súkromie. Sú to útočiská v štýle, ktorý charakterizuje bohémsky rozmar, surové materiály a živé, teplé farby.

V Nautilus Maldives nemáte žiadne limity a hranice. Neexistuje tu čas vyhradený na raňajky, miesta určené na zábavu, žiadna záverečná, ani dress code – tu môžete všetko, vždy a všade.

Gastronomickým želaniam sa tu tiež medze nekladú. Reštaurácie svetovej úrovne a fantastický bar pri bazéne Vám splnia všetky túžby.

V reštaurácii Zaytoun nájdete všetko, prečo je tento rezort výnimočný: kreativitu, vášeň, zmysel pre detail a pohodlie. Nachádza sa priamo nad tyrkysovými vodami lagúny a ponúka to najlepšie zo stredomorskej a východnej kuchyne.

V reštaurácii Ocaso si pochutnáte na grilovaných špecialitách, a v Thyme si môžete upiecť vlastnú palacinku alebo steak. V bare Naiboli na Vás čakajú drinky, v ktorých Vám medze kladie len Vaša fantázia.

V Solasta Spa Vám tiež nikto nenastavuje pravidlá. Kedykoľvek počas dňa si môžete zacvičiť yogu, alebo meditovať. Vyberte si z množstva omladzujúcich a skášľujúcich rituálov!

You don't have permission to register