Novinky zo Joali Maldives

 

Elegantný, luxusný, sofistikovaný rezort Joali, nazývaný aj Island of Joy, Vám prináša niekoľko noviniek. V mesiaci október predstaví novú kategóriu izieb – 2 Bedroom Family Beach Villa with Pool.

 

Táto vila – priamo na pláži – ponúka 2 oddelené spálne a obývačku, takže poskytne pohodlie až 5 osobám na 157 m². Patrí k nej skvelý infinity bazén obklopený smaragdovou vegetáciou, kde sa môže celá rodina vyšantiť, alebo si napríklad dopriať nočné kúpanie.

 

Okrem toho prichádza do Joali na jesenné a sviatočné obdobie umelkyňa Zemer Peled. V umeleckých kruhoch je známa svojou vášňou voči prírode, ktorú znázorňuje vo svojich porcelánových inštaláciách krásne, ale „surovo“. Jej inštaláciu s názvom Maldives Vibes nájdete v stálej expozícii Joali. Okrem toho nájdete jej práce v galériách a súkromných zbierkach po celom svete.

 

Počas svojho hosťovania v Joali bude viesť „dielničky“, kde môžu pod jej vedením vyrábať hostia vlastné umelecké diela z papiera a hliny. Hlavnou inšpiráciou bude – ako inak – fascinujúci podmorský svet obklopujúci ostrov Muravandhoo, na ktorom sa Joali nachádza. Pestré farby a majestátne tvary sú bohatou inšpiráciou aj samotnej umelkyne, ako vlastnými slovami prezradila.

 

Na mimoriadne bohatý program plný špičkových gastronomických zážitkov, osláv, hudby a art de vivre sa hostia môžu tešiť počas sviatočného obdobia, ktorého vyvrcholením bude The Grande Masquerade Ball, opulentný maškarný ples na oslavu Silvestra a Nového roku na nezabudnuteľný, exotický spôsob.

You don't have permission to register