Nový spa koncept ELE | NA v Ozen Collection

 

Pod značku Ozen Collection patria zatiaľ na Maldivách 2 rezorty: Ozen Life Maadhoo na South Malé Atoll otvorený v roku 2018 a Ozen Reserve Bolifushi – pôvodný Jumeirah Vittaveli, ktorý zmenil značku minulý rok.

 

Ide o premium brand miestnej hotelovej rodiny Atmosphere Hotels & Resorts, ktorá je pomerne známa aj na Slovensku, a prevádzkuje kvalitné 4* a 5* All Inclusive hotely.

 

Ozen Collection zavádza novinku: prvotriedny spa koncept ELE | NA, čiže ELEments of NAture.

 

Tento holistický koncept je zameraný na dokonalý relax, a obnovu tela a duše. Je inšpirovaný exotickou prírodou, ktorá hrá hlavnú rolu v rituáloch. Symbolizuje ju tyrkysová voda, biely piesok a smaradgová zeleň tropických záhrad nachádzajúcich sa na ostrovoch.

Počas júla a ugusta sa vystrieda na ostrovoch niekoľko osobností svetového formátu, ktorí sú uznávanými špecialistami a spa guru.

Napríklad Claude Simard je kanadský špecialista na psycho-energetické masáže, Leverne King z Južnej Afriky je kráľ beauty a antiaging procedúr.

Jill Banwell .omladzuje a regeneruje pomocou kryštálovej terapie, kým Lorelei Bulan je reprezentantkou tanečnej terapie, lektorka správnej techniky dýchania, atď.

Tieto zvučné mená len otvárajú zástup hosťujúcich spa terapistov, ktorý v hoteloch budú hosťovať nasledujúce mesiace. Cestujúci sa skutočne môžu tešiť na nekonečnú škálu personalizovaných ošetrení a rituálov, s akými sa doposiaľ nestretli.

 

 

You don't have permission to register