Prvé plávajúce „fitness štúdio“ na Maldivách

 

Blahodárne účinky yogy pozná hádam každý… táto aktivita si v posledných rokoch našla milióny nadšencova a aktuálne sa stala jedným z najpopulárnejších športov na svete.

 

Ak ste jej podľahli aj Vy, a láka Vás vyskúšať si ju v netradičnej forme a na nevšednom mieste, môžete si rezervovať pobyt v rezorte Coco Bodu Hithi, kde môžete od marca holdovať tzv. floating yoge, alebo inak stand-up paddle yoge. Podstata je v tom, že miesto podložky cvičíte na paddle boarde priamo na tyrkysovej vode lagúny. Nie len že budete mať unikátny zážitok, ktorý fascinuje všetky vaše zmysly, ale navyše aj viac zaberiete, nakoľko celú dobu musíte udržovať rovnováhu.

 

Predstavte si tyrkysovú lagúnu, nad ktorou práve zapadá slnko sfarbujúc oblohu dozlata, vôňu Indického oceánu v nose, a ten neskutočný pocit relaxácie…

 

Koncept vyšiel spod rúk čísnkej ambasádorky značky Lululemon, Queenie Xiao a akadémie AquaX Acedemy, ktorá je inovátorom vo svete vodných športov.

 

V termíne 15-19.marca spustia projekt veľkolepým yoga maratónom v Coco Budu Hithi, na ktorý si miesta môžete rezervovať aj Vy.

 

You don't have permission to register