Rekonštrukcia v Seaside Finolhu

 

Seaside Finolhu je štýlový lifestyle rezort, kde sa život nesie v znamení „Island Playground“. Jeho atmosféru inšpiruje fascinujúci podmorský svet, ktorý ho obklopuje vďaka atolu Baa. Ostrov hýri sviežimi farbami oceánu a jeho obyvateľov, hudba nesúca sa vánkom cez ostrov, miešajúca sa s tunajšimi vôňami a šumom oceánu vytvára pocit, ako keby ste sa skutočne ocitli v podmorskom raji v spoločnosti nejednej morskej panny, ktoré tu voľne žijú v prírode 😉

Rezort mal aj mimo pandémie koronavírusu naplánovanú na leto odstávku kvôli rozsiahlej rekonštrukcii. Tá momentálne prebieha veľmi intenzívne, aby sa hostia mohli vrátiť do ešte krajšieho prostredia, aké „opustili“. Renovácia sa týka celého ostrova. Začína mólom vedúcim k vodným vilám, na ktorého obnovu použili  konštruktéri 120 000 skutiek. Nový, svieži design dostanú aj reštaurácie a bary na ostrove. Vyzdvihujeme Beach Bar, ktorý je úplne nový, rovnako ako Beach House, ktorý bude centrom zábavy 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

8 zo 16 plážových víl bude preradených do kategórie Beach Pool Villa, nakoľko k nim pribudnú úplne nové súkromné bazény. Tie sú už vybudované a momentálne sú vo fáze testovania.

Na ostrove sa osviežuje aj zeleň. Čoskoro začne monsúnové obdobie prinášajúce vyššie množstvo zrážok, ktoré v kombinácii s teplúčkom a exotickou klímou zaručia, že na znovu otvorenie hotela bude ostrov pôsobiť skutočne ako kus Raja na Zemi.

Seaside Finolhu otvára 1.októbra 2020! Informácie a cenovú ponuku Vám radi poskytneme už teraz.

Video o rekonštrukcii si môžete pozrieť tu.

 

 

 

 

You don't have permission to register