Sun Siyam Resorts s privátnou lóžou v novom hydroplánovom termináli

Súčasť rozmachu medzinárodného letiska Velana je výstavba nového vodného terminálu a špecializovaných salónikov pre hydroplány. Návštevníkov rezortov Sun Siyam čaká osobitne vyhradený lounge priamo na novovybudovanom termináli, čo zaručí absolútny komfort a dovolenkovú pohodu od momentu príletu.

Nový príchodový zážitok by mal byť realita od 15. augusta 2022. V prechodnom období medzi 15. júnom a 15. augustom si cestovatelia môžu po prílete vydýchnuť v spoločných klimatizovaných lounge priestoroch, kde nechýba kaviareň, bufetové stoly, toalety a obchod so suvenírmi, pričom s individuálnymi požiadavkami je vždy možné sa obrátiť na ochotný letiskový personál.

Vzhľadom na rozmach prevádzky hydroplánov na Maldivách sa rozbehla výstavba nového leteckého terminálu. Projekt terminálu pre hydroplány na medzinárodnom letisku Velana je rozdelený na dve časti, ktorými sú samotný terminál hydroplánov a priestory na ich údržbu. Pre tento projekt bolo zrekultivovaných viac ako 35 000 metrov štvorcových pôdy vo východnej lagúne medzinárodného letiska Velana. Nový terminál pojme viac ako 85 hydroplánov v dokoch, čo je o 50 percent viac ako v súčasnosti. V plnej prevádzke by mal byť v štvrtom štvrťroku tohto roku.

FOTO TTGASIA.COM

You don't have permission to register