Veľkolepý projekt Crossroads Maldives

Crossroads Maldives je jednou z najväčších investícií na Maldivách za posledné roky. Je to projekt, ktorý podľa developerov zmení tvár svojho regiónu, pritiahne solventných cestovateľov hľadajúcich rodinné, gastronomické a iné zážitky, ako aj vytvorí zázemie pre eventový turizmus. Nachádza sa len 15 minút jazdy motorovým člnom od hlavného letiska a je to multifunkčný ostrovný komplex, na ktorom sa nachádza množstvo reštaurácií, butikov a iných zábavných zariadení.

Inšpiráciou názvu Crossroads- „Križovatka“ je bohatá história Maldív a množstvo národov, ktoré sa počas nej vystriadali na ich území. Ich rôznorodosť sa odráža aj na architektúre komplexu.

Jeho súčasťou je prístav Marina@Crossroads s 30 kotviskami pre jachty a službami na špičkovej úrovni. Brány hosťom tu otvoria hotely Hard Rock Hotel Maldives a SAii Lagoon Maldives Curio Collection by Hilton.

Otvoria tu Vedecké centrum a múzeum, kde návštevníkom priblížia tradície Maldív a ich kultúrne dedičstvo. V Morskom centre pôsobia morskí biológovia a špecialisti, ktorí návštevníkom predstavia krásu a jedinečnosť koralového sveta atolov, a pracujú na ich ochrane. Povedomie o dôležitosti zachovania životného prostredia pre ďalšie generácie sa snažia rozširovať pomocou publikácií, eventov, rôznych programov a projektov.

Návštevníci nájdu v Rossroads aj špičkové spa a wellness centrum, športové vyžitie – ako inak, vodné, The Koimala & Maalimi’s Junior Beach Club & Camp, a eventovú halu.

Projekt realizuje Singha Estate, člen skupiny Boonward Brewery Group.

 

 

 

You don't have permission to register