Vyhrajte splnenie sna alebo 365 dní v raji

 

Snívali ste už niekedy o exotickom ostrove, ktorý je obklopený kryštálovými lagúnami a zaliaty slnkom? Kde je piesok jemný a biely, ľudia okolo majú úsmev na perách, a Vy môžete bezstarostne odpočívať v chládočku paliem s coctailom v ruke? Spoločnosť Vám robia Vaši najbližší a Vy ste úplne bez starostí, nakoľko je o Vás dokonale postarané…

Väčšinou sa z takýchto snov rýchlo prebudíme, teraz však môžete vyhrať jeho splnenie!

Štýlový lifestyle rezort Kandima v spolupráci s Condé Nast Traveller (India & Middle East) vyhlásili súťaž o 365 dní na Maldivách!

 

Úlohou súťažiacich je uploadovať na webstránku hotela fotografiu, ktorá vtipným a „kool“ spôsobom zachytí ich, a jeden z piatich základných pilierov, ktoré vystihujú hotel Kandima: príroda, šport & wellness, jedlo, dobrodružstvo a zábava. Okrem toho stačí sledovať profily Kondé Nast a Kandimy na sociálnych sieťach, označiť osobu, s ktorou by ste rok na Maldivách strávili a zdielať Vašu fotografiu. 15 najlepších fotografií sa dostane do finále. Finalisti ešte musia nakrútiť minútové video o tom, prečo by práve oni mali vyhrať túto fantastickú cenu.

 

Výherca si pobyt v raji môže užiť 365 dní vkuse, alebo v Kandime dovolenkovať kedy chce a koľko chce počas jedného roka.

Súťaž sa uzatvára 8.októbra 2020.

Zúčastniť sa môžete tu:

https://kandima.com/index.php/en/contest?

Držíma palce 🙂

You don't have permission to register