Z Jumeirah Vittaveli sa stáva OZEN Reserve Bolifushi

 

Rezort populárnej hotelovej siete Jumeirah na ostrove Bolifushi atolu South Malé – Jumeriah Vittaveli – prechádza aktuálne zmenou značky, vlastníka a manažmentu. Stane sa z neho Ozen Reserve Bolifushi patriaci do taktiež populárnej hotelovej rodiny Atmosphere. Tá prevádzkuje hotely v Indickom oceáne a je relatívne mladá, ale expanduje závratnou rýchlosťou vďaka vynikajúcemu pomeru ceny v porovnaním s vysokým štandardom servisu, ubytovania a najmä Premium All Inclusive konceptu, ktorý je prispôsobený vkusu európskych hostí.

Nebude tomu ani v Ozen Reserve Bolifushi, ktorý bude ponúkať tzv. program RESERVE Plan zahŕňajúci mimoriadne pestrú škálu reštaurácií vrátane niekoľkých špecializovaných, šnorchlovaciu výstroj a nemotorizované vodné športy, wellness procedúry, fitness a športové aktivity, prenájom byciklov, bohatý minibar dopĺňaný dvakrát denne a mnoho iného.

 

Ozen Reserve bude najluxusnejším rezortom skupiny Atmosphere na Maldivách. Hostia sa môžu tešiť na špičkovú vinotéku s vyše 350 značkami vína z celého sveta, reštauráciu s michelinskou hviezdou, opulentné vily s vlastným bazénom a pravú atmosféru „Sea, Sun, Sand“ typickú pre tento kúsok raja na Zemi.

Otvorenie rezortu je naplánované na 20. novembra 2020.

You don't have permission to register