Atmosphere Kanifushi

Rezort Atmosphere Kanifushi patrí pod značku ATMOPSHERE hotelovej rodiny Atmosphere Core, ktorá je jednou z najrýchlejšie expandujúcich spoločností v cestovnom ruchu v rámci Južnej Ázie. Za posledných 10 rokov otvorila a úspečne prevádzkuje na Maldivách 8 rezortov, a má ambiciózne plány rozšíriť svoje portfólio na 20 hotelov za nasledujúce 2 roky.  Budúci rok plánuje otvoriť ďalší luxusný hotel na Maldivách a okrem nich aj v Indii a na Srí Lanke.

Hotely ATMOSPHERE predstavujú klasický luxusný dovolenkový zážitok s dôrazom na individualitu každého rezortu. Patria medzi nažiadanejšie hotely na Maldivách vďaka vysokej úrovni servisu, ale predovšetkým vďaka širokému a kvalitnému All Inclusive programu, ktorý je „prispôsobený našim chuťovým bunkám“. Okrem stravovacieho plánu v ňom nájdete kvalitné coctaily, značkový alkohol, výstroj na nemotorizované vodné športy, masáž alebo výlet podľa dĺžky pobytu a iné benefity, ktoré vás milo prekvapia.

Náplň prémiového all inclusive KANIFUSHI PLAN, ktorý kombinuje bufetové stravovanie a fine dining, si môžete prečítať tu.

Atmosphere Kanifushi leží na ostrove dlhom 2 km a širokom 90 m na atole Lhaviyani. Je to príjemný a živý rezort, kde si na svoje prídu rodiny s deťmi aj páry túžiace po nerušenom oddychu. Bujnú vegetáciu ostrova poskytujúcu príjemný úkryt a súkromie strieda jemný biely piesok. Komfortné a elegantné vily sú roztrúsené po pláži a nad vodou lagúny. Architektúra ponúka príjemný mix moderného a ostrovného štýlu.

Pre najmenších je k dispozícii The Kids Club s množstvom programu a atrakciami. Teenageri a dospelí si prídu na svoje v The Clubhouse, kde nájdu napríklad tenisové kurty a ďalšie športové a spoločenské vyžitie. K dispozícii je aj skvelé The Akiri Spa by Mandara, potápačské centrum s certifikáciou PADI, yoga, fitness a množstvo ďalších športových a zábavnách aktivít.

Lokalita: atol Lhaviyani

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

The Spice – hlavná reštaurácia s bohatými bufetmi, tematickými večermi a live gril stanicami

The Sunset – reštaurácia priamo vedľa bazénu určeného len pre dospelých hostí ponúka cez deň snacky a večer fusion kuchyňu so známkami ázijskej a stredomorskej kuchyne

The Liquid – bar pri bazéne ponúka snacky a široký výber nealko nápojov, značkových pív a vín, coctailov, ako aj večerné programy a diskotéky

Just Veg – prvá čisto vegetariánska reštaurácia na Maldivách

Ceylon Bliss – kuchyňa Srí Lanky

Teppanyaki Grill – japonská kuchyňa

 

 

64x Sunset beach villa

100 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

18x Sunset family villa

200 m²

2 dospelí + 4 deti

4 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 3 deti

 

40x Sunset Junior suite

132 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

 

10x Sunset pool villa

192 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí + 1 dieťa

Cena na 1 osobu od 1750

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
All Inclusive stravovací plán
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register