Constance Moofushi

Hotelová rodina Constance je vo svete veľmi dobre známa vďaka kvalitným službám, ktoré vo svojich hoteloch poskytuje. Aj nároční cestovatelia obľubujú uvoľnený štýl, priateľskú atmosféru, a rovnováhu medzi luxusom a jednoduchosťou, v ktorej je ich krása.

 

Constance Moofushi je elegantný a sofistikovaný rezort s All Inclusive službami. Okrem chutných pokrmov z celého sveta, ktoré sa servírujú formou bohatých bufetov z hlavnej reštaurácii Manta si môžete pochutnať počas obeda aj na obľúbených burgroch, pizze a šalátoch v pool bare. Večer môžete vyskúšať grilované špeciality alebo plody mora v a´la carte reštaurácii Alizée priamo na pláži. V reštauráciách je v ponuke aj detské menu.

 

Hotel má 2 bary so širkou ponukou coctailov, značkového alkoholu, piva, vína a nealko nápojov. Okrem toho sa môžete počas dňa ukryť pred horúcim maldívskym slnkom a osviežiť sa čerstým domácim ľadovým čajom, ovocným smoothie, či kávovými špecialitami. Popoludní sa tu servírujú drobné snacky a čerstvé, voňavé vafle s čokoládou. Večer si tu môžete vychutnať západ slnka a zatancovať si v rytmoch, ktoré udáva miestny DJ.

 

Constance Moofushi leží na prekrásnom ostrove atolu South Ari. Obklopujú ho 3 prírodné lagúny a koralový útes. Podmienky na plávanie, šnorchlovanie, aj potápanie sú tu ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých. Ak sa len učíte, určite oceníte program Snorkel for Beginners. Tradičnou loďkou dhoni alebo motorovým člnom sa do pol hodiny môžete doplaviť dvakrát denne k vyše tridsiatim fantastickým miestam na potápanie, a stretnúť tam raje, korytnačky, napoleonky a húfy ďalších pestrofarebných tropických rýb. Skúsení PADI inštruktori Vám budú k dispozícii.

 

Okrem vody tu nájdete aj suchozemské vyžitie v podobe športu, ako napríklad plážový volejbal, tréningov v modernom fitness centre, jogy, či skvelého U Spa by Constance. O zábavu sa postará Entertainment Lounge, výlety loďou na neďaleký obývaný ostrov Himandoo, kde môžete zažiť autentickú atmosféru Maldív, výlet loďou pri západe slnka, romantický piknik na „opustenom“ ostrove, atď.

 

 

Lokalita: South Ari Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 35 minút letu hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

Manta – hlavná reštaurácia s bohatými bufetmi a tematickými večermi

Alizée – a´la carte reštaurácia na pláži s uvoľnenou atmosférou, grilovanými špecialitami, morskými plodmi, burgermi a pizzou

Totem Bar a Manta Bar – nealko nápoje, značkový alkohol, pivo a víno, exotické coctaily a večerná zábava, ako aj snacky počas dňa, čerstvé čokoládové vafle, ovocné smoothie, domáci ľadový čaj

 

24x Beach Villa

57 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

56x Water Villa

66 m²

2 dospelí + 1 dieťa

3 dospelí

30x Senior Water Villa

94 m²

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

 

 

Cena na 1 osobu od 2290

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
All Inclusive stravovací plán
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register