Emerald Maldives Resort & Spa

Luxusný rezort Emerald Maldives Resort & Spa otvoril svoje brány hosťom 1. augusta 2019. Je to elegantný deluxe rezort s priateľskou atmosférou, špičkovými službami a zaujímavou architektúrou, ponúkajúci Deluxe All Inclusive pobyty. Jeho kvalitu dokazuje členstvo v skupine The Leading Hotels of the World.

 

Rozprestiera sa na prekrásnom ostrove Fasmendhoo, na atole Raa. Ostrov má rozlohu 20 hektárov, a obklopuje ho 100 hektárová lagúna s kryštálovou vodou. Pozostáva zo 120 víl, z toho 60 plážových a 60 vodných, v 11 kategóriách, takže aj najnáročnejší cestovatelia si tu nájdu svoje.

 

Vily, ako aj reštaurácie a ostatné priestory sú veľmi chic, sofistikované a špičkovo vybavené. Sú vzdušné a veľkorysé na priestor, s prevládajúcim súčasným, alebo tropickým designom, ktorý je v dokonalej harmónii s tropickou vegetáciou, bujnou ako smaragd, ktorý inšpiroval názov tohto luxusného rezortu.

 

Samozrejmosťou je potápačské centrum PADI, kde sa skúsení inštruktori postarajú nie len o zábavu, ale aj o bezpečnosť začiatočníkov aj pokročilých potápačov. Môžete sa tu venovať množstvu vodných športov, ako aj tým suchozemským na tenisových, alebo paddle kurtoch. Môžete si zacvičoť v super modernom fitness centre, alebo sa poddať absolútnemu relaxu v Emerald Spa, kde sa o Vás postarajú thaiskí a indonézski maséri. O najmenších hostí sa postarajú v detskom klube Dolphin Club, ktorý sa rozprestiera na vyše 1.500 m², a zahŕňa indoor aj outdoor ihrisko, detský bazén a detskú reštauráciu.

 

Lokalita: ostrov Fasmendhoo, Raa Atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 40 minút letu hydroplánom alebo 30 minútový domáci let + 15 minút jazdy rýchloloďou (ideálne pre večerné prílety)

 

GASTRONÓMIA:

 

Aqua Restaurant – hlavná reštaurácia na pláži s bohatými bufetmi na raňajky, obedy a večere a tematickými „live cooking“ stanicami, s medzinárodnou kuchyňou

Amazónico Restaurant – open cooking reštaurácia intenzívnych vôní a chutí Južnej Ameriky

La Asiatique – autentická ázijská reštaurácia

Beach Grill Restaurant – reštaurácia s fascinujúcim výhľadom na lagúnu ponúka na obed a na večeru špeciality grilované na rozpálených kameňoch, a pizza a pasta kútik počas dňa

Sunset Pool Café a Sunrise Café – ľahké snacky, kávové špeciality, nealko nápoje, pivo a víno z celého sveta, značkový alkohol a exotické coctaily

 

24x Beach Villa

127 m²

 

4x Jacuzzi Beach Villa

127 m²

19x Beach Villa with Pool

142 m²

10x Family Beach Villa with Pool

228 m²

2x Superior Beach Villa with Pool

242 m²

1x Royal Beach Villa

708 m²

25x Water Villa

128 m²

4x Jacuzzi Water Villa

128 m²

28x Water Villa with Pool

128 m²

2x Superior Water Villa with Pool

242 m²

1x Presidental Water Villa

522 m²

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register