Finolhu Baa Atoll

Seaside Finolhu je unikátny rezort s nenapodobiteľnou atmosférou a architektúrou, nachádzajúci sa v oblasti svetovej biosféry UNESCO, na atole Baa.

Je to elegantný, sofistikovaný a mimoriadne živý rezort, v ktorom často hľadajú útočisko aj celebrity svetového formátu. Život v ňom sa nesie v znamení farieb a party. Každý večer v ňom hrá DJ a tanečný parket je plný zabávajúcich sa hostí. Bar praská vo švíkoch a party končí až nadránom, takže ak máte radi živé dovolenky, Seaside Finolhu je pre Vás správna voľba!

Jedná sa o design hotel so 125 ubytovacími jednotkami, čím sa radí medzi stredne veľké rezorty. Má niekoľko elegantných stravovacích zariadení, kde sa na večeru smelo môžete vybrať v koktejlkách. V jeho centre sa nachádza plážový klub, ktorý je ideálnym miestom pre relaxáciu s plážovým kinom, futuristickým strešným barom, či bazénom, v ktorom býva ozajstná morská panna. V The Cove Club nájdete orvieženie pre telo aj ducha v podobe masáží a skrášľujúcich procedúr.

Nájdete tu aj jeden unikát: beach bubble. Je to vlastne izba, ktorú odporúčame hosťom túžiacim po extravagantnom zážitku. Obria bublina na pláži je celá priesvitná a štýlovo zariadená, takže spíte prakticky pod holím nebom, ale užívate si komfort hotelovej izby. Beach bubble je samozrejme umiestnená tak, že máte maximálne súkromie.

 

Lokalita: Baa atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 30 minút jazdy hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

 

V rezorte nájdete množstvo špičkových reštaurácií a barov. Môžete si pochutnať na bohatých bufetoch, užiť si tematické večere, alebo si dať romantickú večeru v súkromí na pláži. Reštaurácie ponúkajú miestne špeciality, grilované pokrmy, morské plody, ako aj medzinárodnú kuchyňu. V jednom z barov si môžete užívať výhľad na západ slnka, v ďalšom sa osviežite priamo v bazéne, v treťom majú exotické coctaily a večerný zábavný program… Fantázii sa vo Finolhu medze nekladú!

 

Lagoon Villa

145 m²

2 dospelí + 2 deti

Ocean Pool Villa

180 m²

2 dospelí + 2 deti

Beach Villa

205 m²

2 dospelí + 2 deti

Private Pool Villa

205 m²

2 dospelí + 2 deti

2-bedroom Water Villa with Pool

460 m²

2-bedroom Beach Pool Villa

530 m²

Rock Star 2-bedroom Ocean Pool Villa

460 m²

 

Cena na 1 osobu od 2590

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
transfer z letiska do hotela a späť
All Inclusive stravovací plán
dane a poplatky (okrem "zelenej dane" vo výške 5,5€/ os/ noc)
asistenčné služby
Špeciálna cena platí na rezervácie uskutočnené minimálne 60 dní pred odletom.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register