Joali BEING

Mladšia sestra art rezortu Joali Maldives leží na prekrásnom a bujnom ostrove Bodufushi na atole Raa.

 

Joali BEING je jedinečný a neopakovateľný. Je to WELLBEING rezort, kde being well, číže cítiť sa dobre nie je iba klišé, ale skutočná podstata fungovania celého rezortu. Jeho filozofiou je vychutnať si „bytie tu a teraz“ a previesť hostí cestou k transcendecii.

 

Transcendencia znamená niečo ako uvoľniť svoju myseľ tak, že dokážete vytvoriť niečo nové. Cesta k nej začína prepojením sa s darmi prírody, akými sú more, piesok, slnko a hviezdy. Pomocou tradičných procedúr a najmodernejšej vedy sa hostia vydajú cestou sústrediac sa na 4 základné piliere: myseľ, pokožka, mikrobiom a energia.

 

V Joali BEING nájdete absolútny pokoj a odpútanie sa od starostí všedných dní. Je to príjemný a pokojný ostrov, kde je každé zákutie vytvorené tak, aby prospievalo Vášmu individuálnemu well beingu.

 

Medzi smaragdovými palmami nájdete ukrytých 68 víl. Každá z nich poskytuje luxusné útočisko postavené v znamení holistického prístupu k Vašej telesnej a duševnej rovnováhe na základe biofilických princípov, ktoré eliminujú negatívne vibrácie a podporujú správne prúdenie energie. Každá vila má vlastný bazén a butler sevice. Plážové vily majú minimálnu rozlohu 500 m², vodné vily začínajú pri rozlohe 230 m².

 

Čo sa týka gastronómie, tá je rovnako ako ubytovanie na špičkovej úrovni. Prioritou šéfkuchárov nie sú iba chute, ale aj zdravie na tanieri podľa filozofie earth-to-table, ktoré prinášajú v podobe najkvalitnejších surovín a dokonalej fúzie farieb, vôní a estetiky.

 

Čo sa týka wellness zážitkov, tým sa tu medze nekladú a je náročné aj zozbierať ich celý zoznam.

 

Ocean Sala sú pavilóny postavené na koloch nad tyrkysovou lagúnou. Tu si môžete zacvičiť antigravity jogu, meditovať na terase s prekrásnym výhľadom na Indický oceán, alebo navštíviť podologické centrum. Areka je miestom rôznych procedúr, terapií a alternatívnych ličebných programov. Core je najmodernejšie fitness a kardio centrum, Aktar je salón s liečivými bylinkami, pavilón Kaashi je miestom hydroterapie, Seda je pavilón zvukovej terapie a čerešničkou na torte je Discovery Sound Path. Je to unikátna cestička pomedzi palmi a exotickú flóru s 9 unikátnymi hudobnými nástrojmi. Prechádzka na Vás pôsobí liečivou vibráciou a zvukmi, ktoré Vám navrátia vnútornú rovnováhu.

 

Lokalita: ostrov Bodufushi, Raa atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 40 minútový let hydroplánom

 

GASTRONÓMIA:

FLOW – reštaurácia získala medzinárodné ocenenie za svoj interiérový design. Ponúka 3 kuchyne:

SU – jedlá z rýb a morských plodov

PLANTAE – výživná vegetariánska a vegánska kuchyňa

B‘ WELL – signature fine dining reštaurácia

MOJO – reštaurácia priamo na pláži s tromi podlažiami, dokonalým výhľadom na Indický oceán a čajovým loungom SAI

OCEAN SALA – priamo na móle nad trblietavou vodou Vám naservírujú špeciality pre milovníkov mäsa

PRIVATE TEPPANYAKI – súkromná sushi večera v spoločnosti šéfkuchára

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register