Jumeirah Maldives Olhahali Island

Značka Jumeirah je dobre známa predovšetkým milovníkom Dubaja. Všetko dobré zo svojich hotelov priniesla aj na Maldivy, konkétne na North Malé Atoll, v podobe luxusného rezortu Jumeirah Maldives Olhahali Island.

 

Od množstva iných 5* rezortov sa líši hneď v niekoľkých aspektoch. Prvým z nich je jeho nazemeniteľná acrhitektúra. Namiesto tradičných viliek so slamenou strechou tu nájdete moderné a svieže vily so súčasným designom. Každá je mimoriadne štedrá na priestor, má sofistikovaný interiér, terasu na streche a súkromný bazén.

V hotelovom kalendári programov nájdete vyše 50 aktivít pre všetky vekové kategórie, ktoré Vám spestria dovolenku v tomto kúsku raja na Zemi. Či už si vyberiete yogu pri východe slnka, plavbu v kryštálovom kajaku, výsadbu koralov, alebo čokoľvek iné, budete mať na čo spomínať.

 

Okrem špičkovej gastronómie vás čaka aj fantastické Talise Spa, ktorého pavilóny sú postavení priamo nad tyrkysovou vodou lagúny.

 

Užite si raňajky plávajúce na vode priamo vo vašom súkromnom bazéne, romantickú večeru na pláži, kino pod hviezdami, piknik v štýle Robinsona Crusoe na ľudoprázdnom ostrove, rodinnú zábavu v detskom klube a mnoho ďalších atrakcií. Váš osobný butler sa postará v vaše pohodlie a každé dovolenkové prianie.

 

GASTRONÓMIA:

 

Glow – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou

Kayto – fúzia japonskej a peruviánskej kuchyne

Shimmers – beach club so stredomorskou kuchyňou

Café Lounge – kaviareň

Gelateria – zmzrlináreň

 

Lokalita: North Malé Atoll

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 50 minútová jazda rýchloloďou alebo 15 minútový let hydroplánom

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register