Mövenpick Resort Kuredhivaru

Ak Vám pri slove Mövenpick ako prvé príde na rozum vynikajúca zmzrlina, tento rezort sa Vám bude páčíť! Je totiž presne ako táto delikatesa: kvalitný, príjemný, a osviežujúci zážitok! Značka so švajčiarskymi koreňmi má gastronomickú tradíciu starú vyše 70 rokov, takže tu budete skutočne hýčkaní.

 

Rezort bol otvorený v roku 2018. Ponúka 105 ubytovacích jednotiek. Každá vila má vlastný bazén a fantastickú rozlohu minimálne 140 m², takže sa tu budete cítiť voľne a pohodlne. Môžete si vybrať medzi výhľadom na východ alebo západ slnka, aby bol Váš dovolenkový zážitok dokonalý. Vily sú zariadené štýlovo a moderne, a majú sofistikované vybavenie.

 

Rezort sa nachádza na krásnom ostrove v lokalite Noonu atoll, s prekrásnym koralovým útesom, ktorý je domovom mimoriadne bohatého podmorského života. Výbavu na šnorchlovanie máte zdarma. Ak ste skúsený potápač, určite oceníte asistenciu inštruktorov v potápačskom centre s PADI certifikáciou. Na Vašich „potulkoch“ pod hladinou môžete stretnút korytnačky, raje, delfíny, žraloky, morské slimáky a barakudy.

 

Môžete sa zúčastniť výletu loďou za objavovaním útesu, kŕmením delfínov alebo hľadaním korytnačiek, ako aj rybačky počas západu slnka. Tieto výlety sú veľkým zážitkom aj pre deti, pre ktoré sú k dispozícii okrem toho programy v detskom klube Little Birds Kids Club, detské bazény, zdravé menu v reštaurácii Power Bites, a množstvo benefitov. Hotel je pripravený aj na najmenšie deti – nájdete tu všetko vybavenie pre Váš a ich komfort.

Môžete sa venovať množstvu vodných športov, od zábavných až po jemne adrenalínové.

 

Zrelaxovať sa môžete vo fantastickom Sun Spa by Esthederm. Yogu si môžete zacvičiť pri východe alebo západe slnka v pavilóne priamo nad kryštálovou vodou lagúny, zacvičiť alebo zašportovať si môžete kedykoľvek podľa Vašich predstáv.

 

Ako čerešničku na torte si v tomto skvelom rezorte môžete každý deň vychutnať Hodinu čokolády v Mövenpick Coffee & Wine Lounge!

 

Lokalita: ostrov Kuredhivaru, Noonu atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 45 minút letu hydroplánom

 

 

GASTRONÓMIA:

Onu Marché – hlavná reštaurácia pod ikonickou bambusovou strechou s výhľadom na pláž, s bohatými bufetmi na raňajky, obedy a večere, a tematickými večermi

Bodumas – romantická reštaurácia nad vodou podávajúca pokrmy z morských plodov a sushi kútikom

Latitude 5.5 – bar pri bazéne s fantastickým výhľadom na západ slnka, podávajúci ľahké obedy a večere, grilované špeciality a coctaily

Mövenpick Coffee & Wine Lounge – kávové špeciality, čokoláda a zmrzlina, široká ponuka vín

 

30x Beach Pool Suite

s pavilónom na streche pre 360˚ výhľad

(190 m²)

2 dospelí + 2 deti

3 dospelí

72x Overwater Villas

s presklenou podlahou na pozorovanie podmorského života

(140 m²)

2 dospelí

3x Beach Spa Pool Residence

s 3 spálňami a masážnou miestnosťou

(230 m²)

4 dospelí + 2 deti

6 dospelých

 

 

 

Cena na 1 osobu od 2.458€

Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
raňajky
transfer z letiska do hotela a späť
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia mimo vysokej sezóny.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register