Royal Island

Rezort je členom hotelovej skupiny Villa Hotels, čo je zárukou vynikajúceho pomeru kvality a ceny. Rozprestiera sa na ostrove s dĺžkou 800m a šírkou 220m na atole Baa. Je to ostrov s bujnou tropickou vegetáciou a krásnymi bielymi plážami.

 

Nájdete tu 148 plážových bungalovov s rozlohou vyše 30 m², súkromnou verandou s lehátkami, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, TV a DVD, trezorom a minibarom, a vybevením na prípravu kávy a čaju. Izby sú zariadené v príjemnom štýle s množstvom svetla a využitím prírodných materiálov.

 

V ponuke sú aj 2 prezidentské apartmány s rozlohou 246 m², dvomi spálňami, súkromným bazénom a vírivkou. Nájdete tu aj kuchynský kútik a súkromný bar.

 

V Araamu Spa sa môžete oddať úplnemu relaxu tela aj mysle v podobe klasických či ayurvedických masáží, vyskúšať ošetrenia tváre, peeling celého tela, aromaterapiu, sauny či parný kúpeľ. K dispozícii Vám bude skúsený personál aj lekár a terapeut.

 

Venovať sa tu môžete okrem iného vodným a suchozemským športom, ako napríklad kite surfing, paddle board, parasailing, wakeboard, pingpong, volejbal, a mnoho iných. K dispozícii je potápačské centrum s certifikáciou PADI, výlety za rybolovom, za delfínmi, alebo na okolité ostrovy. Nájdete tu vynikajúce podmienky na šnorchlovanie aj plávanie. Večer Vás zabavia rôznymi tanečnými a hudobnými show, karaoke, diskotékou, a podobne.

V základnej cene máte zahrnutú polpenziu, ale môžete si priplatiť aj All Inclusive balík.

 

Lokalita: Baa atol

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 20 minútový let domácou linkou

 

GASTRONÓMIA:

 

Maakana – hlavná reštaurácia na raňajky, obedy a večere s bohatými bufetmi a tematickými večermi

Raabondhi – a´la carte reštaurácia

Pool Bar – denný bar s a´la carte menu

Boli Bar – alkoholické nápoje a coctaily – otvorený nepretržite

Fun Pub – alkoholické nápoje a coctaily – otvorený večer

 

148x Beach Villa

31,6 m²

2x Presidential Suite

246 m²

 

 

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register