Najväčšie vodné vily na svete v Soneva Fushi!

Rezorty na Maldivách sú synonymom pohodlia a luxusu. Značka Soneva povýšila slovo luxus ešte o stupeň vyššie. Jej zakladatelia, manželský pár Sonu a Eva založili pojem „barefoot luxury“ pred 25 rokmi, a odvtedy sú priekopníkmi životného štýlu a´la Robinson Crusoe na rajských ostrovoch.

 

Rezort Soneva Fushi sa nachádza na atole Baa. Po pristátí lietadla alebo hydroplánu Vás čaká luxusná rýchloloď s posádkou s úsmevom na tvári, ktorá Vás ihneď „zbaví“ topánok. Na ostrove totiž platí pravidlo „no shoes, no news“ a úplne všade sa po jedmnučkom piesku chodí naboso – aj na raňajky, alebo dokonca na romantickú večeru do reštaurácie v korunách stromov.

V rôznych kútoch ostrova sú inštalované siete na kryštálovou vodou lagúny, odkiaľ môžete počas leňošenia sledovať západ slnka alebo čulý podmorský život. Dojem na Vás určite spraví Cinema Paradiso – kino pod hviezdami s najväčším plátnom v Indickom oceáne, observatórium, čokoládovňa, zmzrlináreň, sklárske štúdio, bicykle s roztomilými košikmi pre deti, ale hlavne opulentné vily, ktoré sú dokonalým útočiskom a miestom oddychu pre páry aj rodiny.

Vily na prvý pohľad zaujmú svojou rozlohou, veľkorysými priestormi, špičkovým zariedením a ležérne elegantným štýlom, v ktorom prevládajú svetlé farby a prírodné drevo. Každá vila má vlastný bazén a úctihodnú kúpeľňu pod holým nebom, ktorá evokuje skôr súkromné spa.

 

Soneva Fushi prekvapila svojich hostí na svoje 25.narodeniny novučičkými vodnými vilami, ktoré doteraz na ostrove chýbali.

 

Ide o najväčšie vodné vily s jednou, resp. dvomi spálňami na svete s rozlohou 585 a 857 m². Pýšia sa takými superlatívmi, ako posuvná strecha, vďaka ktorej môžete sledovať hviezdy priamo z postele, terasa na streche s prepychovými lehátkami a jedálenským pavilónom, skvelou šmýkalkou priamo do tyrkysovej vody lagúny a súkromným bazénom. Medzi jednotlivými vodnými vilami je takmer 40 m priestoru, vďaka čomu poskytujú svojim hosťom dokonalé súkromie. Interiér je zariadený v štýle Soneva. Ako vidíte aj v priloženom videu, v ktorom Vás Sonu prevedie novými vodnými vilami, množstvo dreva nepochádza z pralesov, ale z udržateľných plantáží, kde sa pestujú rýchlo rastúce dreviny na stavebné účely, ako napr. eukalyptus, dub alebo céder.

 

 

 

 

 

You don't have permission to register